Chudnutie zdravou stravou

Príspevok v téme: Chudnutie zdravou stravou
Big CHange

Nechcem tu riešiť čo je zdravá strava čo nie, ide mi len o nejkú psych. podpru , chcem tu písať moj jedálniček. Mám okolo 66 kg a 168 cm, cítim sa strašne, môj problém je v tom že som jedávala len ovocie a zeleninu a od vianoc som to úplne pokašlala , snažila som sa asi 25x a asi 25x som znova a znova pokazilo všetko. Musím začať jesť normálne.

evcca

pocula som to od cloveka, co som myslela, ze fandi takymto veciam, mozno mal len zly den. ja sa snazim to tiez pustat jednym uchom dnu a druhym von. to vies, bananovy muffin so spaldovej muky je moj oblubeny a neodolala som. uzi si slovensko:-)

watermelon

evcca ja take blbosti neriesim, pre mna je dolezite ako sa citim a ja sa na tejto strave citim neporovnatelne lepsie ako kedykolvek predtym. Tvrdenia ye ochladzuje alebo ze exoticke ovocie nie pre ludi v nasom podnebi su podla mna zavadzajuce. Fuha kolac, no to nie, ja sladksosti neznasam odkedy jem kvanta ovocia. Teraz som u rodiny na Slovensku a neskutocne dobre sa drzim. Ale to som si brala so sebou 10 kg bananov z belgicka a ine ovo.

maruska_123

ano ranajok...ranajky su zaklad, ked nejes ranajky spomaluje sa ti metabolizmus a dost rapidne...aj ked nie si hladna

a ma sa jest 5krat denne

maruska_123

ano ranajok...ranajky su zaklad, ked nejes ranajky spomaluje sa ti metabolizmus a dost rapidne...aj ked nie si hladna

a ma sa jest 5krat denne

MsBartley

maruška a čoho by si pridala viac?? raňajok? lenže ja som ráno vobec neni hladná a nechcem zbytočne tlačiť do seba ked nemusím:D

MsBartley

Ja sa snažímk dať 5kg dole trz mám 165cm a 55kg:) A moj dnešný jedálniček
R- jablčko
O- hrachová polievka, tvaroh 250g odtučneného ochuteného džemom
V- cícerová polievka (uvarený cícer vo vode, rozmixovaný a dochutený)
Medzitým bol ešte jeden jogurt:)
+hodina vo fitku
čo si o takom jedálniku myslíte???

Natusiiik

VŠETCI: Ahojte...Od včera som začala chudnúť podla jedneho videa, cvičím to ráno, keď prídem zo školy a večer.. Dám vám vedieť, koľko som schudla a za kedy..
Ps.: Mám 14r.,63kg a výšku 163.. a mám veľké stehná aj brucho.. a na dovolenke aj na fotkách chcem vypadať dobre..

evcca

cawte, stretli ste sa niektora s nazorom, ze prijimanim len surovej stravy si ochladzujete organizmus?
ja som cez vikend neodolala kolacu, takze som vstavala zbitejsia nez pes.

watermelon

Áno pôjde to aj ponornym. Najskôr v malom množstve tekutiny rozmixuj ovozel a potom prilej stavu. Ponornym idú dobre ovocné kasicky ako banán a jahody či iné bobule.