Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest v podbrusku

Príspevok v téme: bolest v podbrusku
fazula gula

Mam bolesti v podbrusku presne na tom miste kde je slepe crevo alebo pravy vajecnik...lezala som tyzden v nemocnici s velkymi bolestami vtedy mali podozrenie na slepak ale to mi nepotvrdili kedze na USG to nepotvrdili...potom ta bolest presla ale to bolo 2-3 roky dozadu...pred asi pol rokom som absolvovala usg brucha aj usg u gynekologa...vsetci povedali ze vsetko je v poriadku...problem je ze stale pocitujem divne pocity take tlaky v oblasti praveho vajecnika ktore vystreluju do nohy...keby sa mi to stavalo aj na druhej strane tak by som povedala ze je to v ramci menstr. cyklu ze by som to pocitovala aj na druhej strane ale to pocitujem len na jednej strane...niekedy bolest ale skor taky tlak a ked cvicim napr. brusaky tak tam citim ako keby sa mi tam daco zasekavalo abo suchalo o seba alebo neviem ako to pomenovat....neviete mi povedat co by to mohlo byt ??

fazula gula

ako ja fakte neviem nikho takeho nepoznam a pravdupovediac doktorom neverim este pre nikoho v mojej rodine nic dobre neurobili... ja planujem ist za obvodnou nech ma posle na rengen s kontrastnou latkou a pojdem na gastrologiu kedze mam aj zazivacie tazkosti t. strasne ma nafukuje iked sa napijem len vody...myslite ze by to mohlo suvisiet aj s tym?

tpch1

fazula gula, skus nejakeho dobreho chirurga, ci by ti s tym nehelfol. I ked najst ochotneho chirurga je fakt drina, oni sa tvaria, ze su zvlastna kasta.

fazula gula

a nemyslis ze by to zistili na USG ? neviem aj to je mozne ale zeby to nezistili ??? mam taky pocit ako ked vam treba na WC ale iba z jednej strany a taka bolest taka slabulinka do pravej nohy taka ako keby bola ta noha prepracovana...neviem ako to pomenovat a som v koncoch ked nik nic neriesi....mozno by to bolo z gynekologie mam vytoky ale aj na gynekologii som bola a nic...a hypochonder urcite niesom

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest v podbrusku - Fórum - ZDRAVIE.sk