Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operácia bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Operácia bedrového kĺbu
Tina2012

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu pre moju 62 ročnú mamu.
Mama má dlhodobo bolestí bedrového kĺbu a lekár – ortopéd jej odporučil operáciu. Po preskúmaní možnosti operácie v štátnej nemocnici som zistila, že na operáciu bedrového kĺbu by musela čakať ešte dva a pol roka.
Jej bývala kolegyňa nám odporučila súkromné zariadenie Clinicu Orthopedicu v BA. Chcem sa vás spýtať, či niekto z vás ma skúsenosti s touto Clinicou Orthopedicou alebo lekármi, ktorí tam pôsobia a ako je ta Clinica vybavená?
Ďakujem.

vranka123

Ahoj Tina
Môj otec mal podobné problémy s bedrovým kĺbom bol na tej Clinice orthopedice, operoval ho MUDr. Opatik a teraz je to užasne je bez bolesti a chodí bez palice (predtým bez nej neurobil ani krok). Lekári sú tam v pohode a tiež aj sestričky. Keď tam bol otec tak bol s nimi spokojný. Vybavenie je tam taktiež OK. Minule som o nich čítala, že majú už aj magneticku rezonanciu. Najlepšie urobíš, keď si tam zavoláš a dohodneš sa na stretnutí.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operácia bedrového kĺbu - Fórum - ZDRAVIE.sk