Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

La Roche Posay Tolériane make up - skúsenosti

popenkahorak

Make up La roche posay používam už via ako 2 roky a musím povedať, že som s ním maximálne spokojná:)
Keďže mám tak trochu problematickú pleť skryje všetky nedostatky, nerozmazuje sa, keď je vonku horúco a je v rôznych otieňoch. Stači máličko a pokryjete ním celú tvár. Používam ho dennodenne a vydží mi viac ako 3 mesiace. Hodnotím ho na 1*. Dúfam, že všetkým, ktoré to chceli som pomohla pri rozhodovaní:)

simka111

diky :) no, ale stale sa rozhodujem či si ho kupiť, alebo nie... hlavne preto,že za chvílu by sa malo otepliť a na teplejšie obdobie by som chcela la roche unifiance zmatnujuci,tak asi si kupim teraz na prechodne obdobie nejaky z drogerie... neviem no...

dazdovka666

No tak zavisi, kolko toho na tvar napatles ;) Ja som ho kupila niekedy v polke novembra a urcite ho mam v tube este viac ako polovicu... A pouzivam ho raz denne.

dazdovka666

V lete som ho este nemala, ale nezda sa mi nejaky extra hutny, myslim, ze bude ok aj v lete... ja by som prijala aj kremovejsiu konzistenciu.

amanda23

suhlasim , ze Dermablend od Vichy je total maska, tie ostatne su v pohode od Vichy. La Roche spominany makeup je fajn, len mam pocit, ze maju troska obmedzeny vyber odtienov, neposobi sice ako maska, ale bud svetly, alebo oranzovy, ostatne 2 su moc tmave pre nase blede tvare.. Dobre makeupy ma aj Clinigue, teraz mam Clinique Pore Refining Solutions Perfecting, make-up je na mastnu plet, rozsirene pory, ale lepsi bol Clinique Stay Matte Oil Free, make-up , ked mozem porovnat, nemastila som sa a vydrzal cely den. Ak sa privelmi mastite, odporucam termalnu vodu v spray od Avene, La Roche, alebo Vichy, nechat uschnut na tvari /aj na makeup nastriekat/ a mastnota zmizne, vyuzivam to velmi v lete, aj to upokoji cervenu plet. Najlepsia bola od Vichy, nosila tom to v kabelke a ak sa velmi mastite aj tak, kremy Normaderm od Vichy su uplne super, dost vysusuju, zmensuju pory a zjednotia farbu pleti. Ja pouzivam protivraskovy Normaderm. Netreba pouzivat na ten krem ani podkladovu bazu, ten krem ju nahradi. Inak vzorky La roche makeupu mi poskytla kozna, v lekarni neviem, ci daju aj makeup, ale na kremy vzorky daju. Treba skusit, co bude vyhovovat, kym zainvestujete.

LightFlame

ak sa make up odtlaca, tak si kup fixator make upu..skvela vecicka...make up sa neroztecie ani v lete, tak super drzi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

La Roche Posay Tolériane make up - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk