bolesti pri styku

Príspevok v téme: bolesti pri styku
cicuska

ahojte, mam 25 a bolesti pri styku, nie sice vzdy, ale casto, velmi to zneprijemnuje sexualny zivot, neviete niekto od coho by to mohlo byt? gynekolog mi robil vselijake testy aj na margo tohoto ale vsetko je vraj v poriadku (povedali mi to viaceri, nie iba jeden), uz neviem co mam robit, partner je velmi ohladuplny ale ja si to nedokazem potom tak vychutnat ako by som mohla

markketa

no to je jedno ake prechladnutie,každa choroba može vplivat na tieto veci,stava sa,že ak mas teploty,možes dostat skorej menzes a zasa naopak.u každej ženy to može byt ine.

nikaaaa

markketa dakujem:)))a myslis na normalne prechladnutie alebo "vnutorne" , lebo asi pred polrokom som s tym mala problem, tak ci by to nesuvyselo...

markketa

možeš byt prechladnuta,aj ked sa to nemusi prejavit v takej faze,aby to dr.vydel.alebo ti pertner prenika hlboko a už ked ti to rozdraždi,tak ta to potom už boli.vieš,čo?ja ti poradim dat si trošku sexualne volno a potom skuste nejake prijemne polohy.napr.si sadni nanho a sama si to organizuj pokial može byt v tebe.potom klasika misionar.poloha,ale nie nohy hore do V,ale si ich nechaj položene a vystrete,to by partner nemal byt v tebe hlboko a verim tomu,že tvoj problem bude vyriešeny!

nikaaaa

nikaaa može to byť len niejaky menší problém ako je napr. polyp na krčku alebo tak isto nie presne v strede uložený krčok

nikaaaa

ja mam tiez tento problem a neviem co s tym, doteraz bolo vsetko ok ale posledne dva razy ma to dost bolelo a este aj chvilu potom...mam trochu strach, ci to nie je nieco vazne...

cicuska

myslím si že možno nemáš presne v strede pošvy krčok maternice a tým keď partner zatlačí tak ťa to bolí. Skús si nájsť polohu kedy ti je dobre a rob to iba tak.