Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po odstraneni znamienka to čudne vyzera

Príspevok v téme: Po odstraneni znamienka to čudne vyzera
Amalia.

Pred dvomi týždnami mi odstranovali dve, asi 0,5 cm znamienka na nohe . Myslela som že mi tam zostane iba čiarka po zošivani ale ja tam mam asi 1 cm koliečko a v strede je ta čiarka po reze. To koliečko vyzera ako ružova jazva.
Ako to vyzera u vas? Mate tam čiarku alebo jazvu v tvare koliečka po obrezavani znamienka dookola? To sa vlastne ta koža po vyrezani znamienka zošiva spolu, nie? Ale prečo tam mam to ružove asi 1 cm koliečko?

Amalia.

Takže je to normalne ak mam namiesto 0,5 cm znamienka asi 1 cm ružovy kružok? pretože ak to ma byť taka jazva namiesto iba zošitej čiarky radšej som si tam mala nechať tie znamienka.
Viete mi aj vysvetliť prečo je to taketo? To sa natiahli tie žošite kraje rezu, alebo je to iba zapal okolo rezu, či ako? Ja som si ranku nenamahala ani som sa skoro nehybala ak nebolo treba tak nemalo dovod sa mi to roztiahnuť

ka3na

bud bez obav ja mam tiez taku jazvu na chrbte ze je tam aj ten kruh co vznikol po vyrezani znamienka a v strede mam ciarku ktora nim prechadza

Amalia.

Laurina a zo začiatku ako ti dali dolu leukoplast si tam mala hned iba čiarky? Alebo aj okolo tej čiarky take ružove koliečko?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po odstraneni znamienka to čudne vyzera - Fórum - ZDRAVIE.sk