Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

notorický klamár

tupana

tento môj neni ani agresívny ani vybusny, takze facky sa rozhodne nebojim. ja len nemôzem pochopit, ako som zila vedla cloveka, ktory toto robil a ja som to pritom vôbec nevidela. klamstva boli uz len akosi pridruzené k tomu, mala som hladat pravú pricinu. a vôbec, myslite, ze sa dokaze dostat z toho sam len na zaklade svojho presvedcenia? lebo ja si myslim, ze ked sa stretne s tymi "kamosmi", bude v tom zas odznova. neviem, ci mu mam tentoraz uverit, vazne sa bojim, ze sa velmi sklamem

watermelon

Tupana toto isté sa stalo kamoske. Doslo to až tak ďaleko že je udrel. Odišla od neho a až ked sa vyčistil sa k nemu vrátila. Teraz je dobre.

tupana

uz viem v com je problém. Boli sme chvilu od seba, dost nato, aby popremyslal nad sebou. Bol v tom pervitin, marihuana (a bohvieco este). Mali sme otvorený rozhovor, prvýkrat po dlhej dobe, so vsetkym sa mi priznal a vraj si uvedomil, co vsetko tym stratil a ze môze o nas prist. Jeho spravanie bolo... skratka vsetko mu bolo uplne jedno, zanedbaval mna, malú, nejak nemal zaujem vlastne o nic. Vraj mu je luto ze sme kvôli nemu prezili kopu trapenia, odmietania, nezaujmu atd. Neviem, ci mu mam tentokrat verit, slubil, ze sa to nikdy nezopakuje. A ja tupá tupana som si fakt myslela, ze len klame, a pritom on fetoval. Obcas sa mi zdal divný, ale ja... skratka nerozumiem tomu a nerozumiem tomu ze som mohla byt taká slepá

Bager1

tupana

nebud tupa a prekukni ho. zacni aj ty klamat tak ze sa mu z toho zatoci hlava, klam vo vsetkom v com sa da, a uvidis ako sa vsetko zvrtne a o tyzden bude on vypisovat tu na fore : pomoc moja zena klame vo vsetkom

tupana

Presne tak, zrejme to nemá význam, lebo ja mám dojem, že klamať už neprestane. Je to ťažké, keď sa naňho nemôžem v ničom spolahnúť, už ani komunikácia nie je medzi nami taká ako bývala, veď načo, keď ja skôr či neskôr prídem na to, že ma oklamal. So z toho veľmi sklamaná. Nechápem, prečo sa tak správa, veď vždy mi mohol dôverovať a bola som tu len pre neho. Už mu neverím absolútne v ničom, lebo ma vždy sklame. Neviem ako ho presvedčiť, že takto to ďalej nejde. Rozísť sa s ním nechcem, máme deti a v podstate nie sme nejak nešťastní spolu, len toto ja vidím ako naozaj vážny problém a dosť ma to ubíja a zraňuje.

AdamKrt

Mne sa stalo to iste. Priatelka ma klamala, nehorazne klamala v X dolezitych veciach. Povedala mi nieco sokujuce, neprijatelne a potom zase, ze si to vymyslela. Nakoniec to zas bola pravda a ona klamala podla toho, ako sa jej to hodilo.

Ale uz som mal toho dost, prestal som jej verit uplne vo vsetkom a tak je z priatelky uz len expriatelka po niekolko rocnom vztahu. Este aj teraz, po rozchode mam dojem, ze mi klame a vymysla si skutocnosti, aby som sa k nej vratil... Ak neni vo vztahu dovera, potom to nema vyznam.

xill

aj ten moj klame a ked sa nato pride ZAPIERAT ZAPIERAT AŽ KU KONCU . je to naozaj neuveritelne ale v jednej veci sa mu neda verit ma vobec taky chlap vyznam vo svete uplatni sa v manželstve?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

notorický klamár - Fórum - ZDRAVIE.sk