hladám brigádu popri škole :)

ffjgdvj

ono sa to mozno nezda, ale najst ani brigadu nieje jednoduche. malo kde potrebuju cloveka, co moze chodit do prace len poobede alebo len cez vikend. ale do hypermarketov myslim, ze nieje problem sa dostat. za pokladnu ci vykladat tovar. a niekde aj platia viac ako v butikoch

lionesssssss

brunetka - hocičo - vykladanie tovaru, práca niekde na recepcii, upratovanaie domácností, žehlenie, babysitting, doučovanie, predavačka v supermarketoch/hypermarketoch, v butikoch s handrami, čašníčka, barmanka, administratívne práce, atď.

300 € za semester je smiešne málo, to väčšina šikovných a pracovitých študentov zarobí aj za mesiac, tak sa neboj

kto chce, robotu si nájde

a "srandičky" typu práca z domu, tomu fakt never, zvyčajne sú to totálne odrby. tak isto oblúkom, a riadne veľkým, obchádzaj callcentrá

držím palce, a trošku samostatnosti do toho života ti prajem

ATIDE/ESMERA

Ja som v podobnej situácii, tiež chcem ešte ísť na kšolu, a ak to bude interne, tak už to bude druhá VŠ,a to by som si tiež platila a preto by som tiež rada našla brigádu popri tom...skús nejakú prácu na doma, ak to nie je podfuk, cez pC, tam pracuejš dve hodiny denne a máš slušný príjem, ak to bude fungovať :D ja nad tým tiež uvažujem