Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasy bledé pri korienkoch a tmavé končeky

Príspevok v téme: vlasy bledé pri korienkoch a tmavé končeky
janicec

videla som jednu babu čo jej asi nechitila farba alebo možno to bolo naschvál, ale podstatné je že ona má také tmavoryšavé konce a postupne hore to má bledšie a bledšie a pri korienkoch také bledoryšavé až zlatisté, viem že to býva aj naopak ale mne sa totoo veľmi zapáčilo a rozmýšlala som že by som tiež niečo také vyskúšala, takže ako myslíte že to dosiahnem(mám nefarbené vlasy) a čo si myslíte o takéjto farebnej postupnosti? :D

jankaaaaaaaaa

ja to mam preto ako som pisala. aj ked konceky nemam vyrazne tmavsie ako pri korienkoch, ale ked si tam vlasy prilozim, tak je tam trocha vidiet rozdiel. moje vlasy su svetle, tak mi farby chytaju do medeno so zlatymi odleskami, na koncekoch uz mam tu farbu viac medenu.. ale nieje to velmi vidiet a po tyzdny po farbeni sa mi farba zjednoti

jar2012

Može to byt tak ako jankaaaa piše.
Ale môže to byt aj urobene naschval.
Môže to byt zaujimave.Len aby to pasovalo k pleti.

jankaaaaaaaaa

pri cervenych a rysavych farbach sa toto stava velmi bezne, pretoze tie farb obsahuju velmi silne pigmenty, aby farba vydrzala. ak si vlasy zena pravidelne farbi, tak pigmenty sa usadzaju hlavne na koncoch, kedze tam sa vlasy farbili uz viackrat, ako vlasy hore na korienkoch, ktore stale vyrastaju, takze su "cerstve" neviem ci rozumies co som chcela povedat..
a kde si tu slecnu videla? v KE? :D

adoree

Je to v podstate ombre len v opacnom garde. Pokial mas nefarbene vlasy, asi by som to nechala naozaj na dobru kadernicku, ktora ma s touto technikou skusenosti. Japrv treba zafarbit vlasy v urcitej dlzke od korienkov, potom v dlzkach. Je to na 2 az 3 kroky, podla toho aky kontrast ocakavas. I ked prirodzenejse je to asi opacne. Ale ked sa Ti to paci tak, tak samozrejme sa to da.
Jedna z moznosti, preco to ta baba tak ma je ta, ze bud prechadza na svetlejsiu farbu a nechce moc strihat vlasy a ani do to ho investovat viac penazi v salone, alebo to ma fakt naschval.
Karin

VyKč

Mamka to má tak, že končeky bledé a čím ideš vyššie tým to má tmavšie... má to tak preto, lebo sa farbí na blond a normálne je tmavohnedá farba jej vlasov.. a keď si odfarbí tmavohnedé z blond tak jej to nechytí blond ale tak ryšavo a má to také.. a jankaaaaaaaaa nemáš pravdu... dá sa to dosiahnuť, ! :D janicec chod ku kaderníčke -k DOBREJ kaderníčke (hoci aj do draheho salonu) a tam ti to urobia na 100% vola sa to tienovanie vlasov :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlasy bledé pri korienkoch a tmavé končeky - Fórum - ZDRAVIE.sk