Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

!!Modelky !!

prosim radu

ahojte baby chcela by som vediet ci modelingova agentura bude mat este nejaky kating do konca aprila, alebo ci to bol posledny , ktory sa konal v Ba v Auparku . Jedna sa o modelingovu spolocnost Elite model look . diky

1kolka1

noo takze dneska som bola na castingu v BB.. :D stala som tam 2 hodiny :D a odfotili si ma spredu a zboku (co si nie kazdych tak neviem co si mam o tom mysliet :D) a do 3 tyzdnov by ma mali kontaktovat ..uvidime :P

jankaaaaaaaaa

prave preto, ze sama mam taku vysku a viem ako som vyzerala v 15tich mi rpide 47kg strasne malicko.. ale tak kazda sme ina

Lulu2011

tak doba sa zmenila...pre nich to mozu byt zaujmave miery, nech skusi...v takom veku to je fakt vacsinou o rýchlom prirodzenom metabolizme

jankaaaaaaaaa

lulu: ja som nemala ponuky zo ziadneh hornej dolnej ani size model. pretoze ked som mala ponuky vazila som asi 54. a nemala som ani 18
kolka: a ano je pravda ze vekom priberies.. a asi nepoznas vyznam slov "kazda tema" :D

Lulu2011

kolka - chod a potom napis ako si dopadla :) no ja to poznam, ja som mala v tvojom veku 46 kg a tiez uz bola vysoka ;) a na obed aj 4 rezne a vecer kybel slahacky :))) a este jedna taka poznamka, urcite chod teraz, starsie baby sa uz tazko uchytia ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

!!Modelky !! - Fórum - ZDRAVIE.sk