!!Modelky !!

1kolka1

lulu, nie nebola ,pojdem 1.4. do BB..to mam najblizsie.. a ja som kazdym kilom rada ze priberam a nechudnem naschval ..na zaciatku minuleho leta som mala ledva 43.. k tomu este crevna viroza a prazdniny na infekcnom tak aj tie 3 kg dole :D takze som rada ze som sa pozbierala :D aspon trochu...

Lulu2011

janka - ja nemyslim agentury z Hornej Dolnej, ale ten tzv. vyssi level, tam sa zial vyzaduje extremna stihlost, teda ak nepocitam vynimocny plus size modeling (nad 60 kg cca)

priemernej postave aj tak nakazu ak sa im zda zaujimava upravit miery

1kolka1

uz len teba by som sla pozriet :)...a ja som myslela vseobecne ze mam fajn postavu (na modeling) a nie ked si porovnas vysku s vahou.. nevidela si ma nazivo tak sa ,prosim ta, neozyvaj..a nie nemam anorexiu ani bulimiu a ani ziadnu PPP ..robili mi na to uz aj vysetrenia, tak neviem co tu riesis..a kolko mas rokov ? pretoze ja budem mat len 15 ,cize do dospelosti daleko, urcite priberiem a zmeni sa mi postava...

k tomu prispievaniu.. kazdu temu co otvorim ,tak si tam ty... nie len v mojich.

Lulu2011

kolka - no ako uz si bola na castingu? s takymi mierami uspiet mozes ak mas este fotogenicku tvar, modelky zvacsa 50 kg nepresahuju

jankaaaaaaaaa

niesom dokonala, a neviem ako ta urazam. akurat som sa opytala, ci to je podla teba super postava a ci mas prsia ci zadok
keby si ma chcela vidiet, tak sa dojdi pozriet :D fotku posielat nebudem. ale tiez mam 178cm, ale tak o 12kil viac . preto mi prislo fakt velmi cudne ked niekto o sebe povie ze ma fajn postavu so 47kg pri takej vyske?? nemas anorexiu nahodou?
ja vobec neviem kto si, taky nick aky mas si vobec nepmatam, tak neviem co tu splietas, ze ti pisem do kazdej temy, co si myslis, ze si vyhladavam tu na fore, temy ktore si zalozila a prispievam tam? zobud sa :D

1kolka1

jankaaaaaaaaa no lebo ty si dokonala...to by si nebola ty kebyze mi nenapises do temy... a co ked nemam postavu 90-60-90 ? ... nemozem za to ,ze som sa taka narodila.. chcela by som vidiet teba :)... a ved co..je to pravda , ale ja za to nemozem tak by si ma nemusela ponizovat ,dobre ?

lucia12336

urcite chood pretoze za to nic nedas..:)vsetko co ti povedia ti neublizi takze mozes jedine ziskat.. ja som bola v exit mm. no a postavu musis mat podla vahy a vysky fakt modelingu hodnu sice neviem kolko mas rokov ale nevahaj :)

1kolka1

lucia12336 dakujem ti velmi pekne za radu :) a vlastne vsetkym :) najblizsie to mam do bystrice a uz som nad tym aj rozmyslala...asi to skusim..len sa bojim co mi povedia.. postavu si myslim ze mam dobru 178 cm a 47 kg .. len obcas mam problem s vyrazkami na pleciach.. nie je to velmi obsirne ale nikdy nevies co im moze badit :D v zivote som na takom niecom nebola .. :P.. a luci ty si v nejakej agenture ?