Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné

RNG

Dracia krv je protizapalova(Sangre de Grado) a ciastocne aj antimikrobialna .
Mydlo moze rozpustit stvrednute tuky v poroch, hoci zaroven odmastuje aj plet, co je skodlive, lebo plet po tom praska. Odporucam toto mydlo, alebo sirne mydlo a vlhku plet nenechat vysusirt ale okamzite namastit kokosovym olejom s pridanymi par kvapkami citricidalu/GSE.
To sice acne neodstrani, ale zapaly a hnisania v nich moze potlacit, cim sa zmensi pravdepodobnost poskodenia koze a tvorenia jaziev.

Gabča

Na akné a vyrážky doporučujem:
Propolis creme od firmy, Forever living products. Máme s ním dobré skúsenosti.

diana0014

Dosť pomáha aj kozmetika La roche possay, možno je trocha drahá no kvalitná a účinky sú zaručené, poraď sa so svojim lekárom pripadne lekárnikom. Túto značku kozmetiky kúpiš v každej lekárni /- prípadne si vyžiadaj nejaké vzorky/.

tulena

Každá dobrá liečiteľka nevie ako čo na koho pôsobí a po mojích skúsenostiach neviem ako ostatní, no ja viem že akné je lepšie vysušiť ... prirodzená mazivotvornosť si do hodiny spraví svoje. Okrem toho skúsila som už toho dosť veľa a nič mi nezaberalo ako toto, a zase každý vie posúdiť hadam či mu to pomaha alebo nie. Ja len že som dosť spokojná. A zúfalec skusí všetko.

ĽUtujem. Meno si nepametám.

tulena

nedávno som bola u alternatívnej liečiteľky a ona mi odpručila mydlo z dračej krvi veľmi dobré mydlo stojí nejakých 9eur ale da sa zohnať aj lacnejšie na nete. Je po ňom dosť suchá pleť a ma sa používať tri krat za deň a na večer bez akýchkoľvek krémov iba predtým ak cheš použí akýkoľvek druh kozmetiky ale potom umyť tým mydlom a nechať voľne dýchať, cez deň sa môže krémovať hlavne ráno na obed a večer umyť tvár a celkom aj na chrbát to zaberá :) zatiaľ mi poamha no na ako dlho uvidíme ...

dianas

Ahoj! Ja som uz skusala vsetko,ale najviac mi pomohlo GLYCO A -krem s obsahom chemickeho pillingu.Mam plet ako novorodenec.No nevyhodou je,ze sa nesmie pouzivat v slnecnom obdobi,tak asi som ti moc nepomohla.Ale ak by ti to neprechadzalo,tak na jesen mysli na glyco.Mne teraz pomaha aj Vichy rada normaderm. V lepsej lekarni ti daju aj vzorky. A hlavne nezabudni prijem tekutin,pomaha aj zihlavovy caj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - Fórum - ZDRAVIE.sk