Akné

tulena

Každá dobrá liečiteľka nevie ako čo na koho pôsobí a po mojích skúsenostiach neviem ako ostatní, no ja viem že akné je lepšie vysušiť ... prirodzená mazivotvornosť si do hodiny spraví svoje. Okrem toho skúsila som už toho dosť veľa a nič mi nezaberalo ako toto, a zase každý vie posúdiť hadam či mu to pomaha alebo nie. Ja len že som dosť spokojná. A zúfalec skusí všetko.

ĽUtujem. Meno si nepametám.

tulena

nedávno som bola u alternatívnej liečiteľky a ona mi odpručila mydlo z dračej krvi veľmi dobré mydlo stojí nejakých 9eur ale da sa zohnať aj lacnejšie na nete. Je po ňom dosť suchá pleť a ma sa používať tri krat za deň a na večer bez akýchkoľvek krémov iba predtým ak cheš použí akýkoľvek druh kozmetiky ale potom umyť tým mydlom a nechať voľne dýchať, cez deň sa môže krémovať hlavne ráno na obed a večer umyť tvár a celkom aj na chrbát to zaberá :) zatiaľ mi poamha no na ako dlho uvidíme ...

dianas

Ahoj! Ja som uz skusala vsetko,ale najviac mi pomohlo GLYCO A -krem s obsahom chemickeho pillingu.Mam plet ako novorodenec.No nevyhodou je,ze sa nesmie pouzivat v slnecnom obdobi,tak asi som ti moc nepomohla.Ale ak by ti to neprechadzalo,tak na jesen mysli na glyco.Mne teraz pomaha aj Vichy rada normaderm. V lepsej lekarni ti daju aj vzorky. A hlavne nezabudni prijem tekutin,pomaha aj zihlavovy caj.

lama5lamova

Ahoj, ak chceš, tak možeš skúsiť žihľavový alebo púpavový čaj :) ten by mohol pomocť, ale neviem ti naisto povedať...si bol s tým u kožnej???