Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pečen

vitavi

Hlavne znížiž množstvo živočíšnych produktov a tukov. Hlavne teraz na jar. Naši predkovia vedeli, že je prospešné aspoń na jar sa ich dočasne úplne zriecť. i keď oni to nepreháňali ani počas roka.

marika11

mne tiež nedávno vyšli pečeňové testy dosť na prd. lekárka mi odporučila nejaké prípravke. dala som na reklamu a beriem teraz -odkaz odstránený- uvidíme do dalších testov...

Trezalka5

Ahoj , ak máš problém s pečeňou , viem to pozvať , treba sa mi ozvať na e-mail . Nechcem tu robiť reklamu . Prajem pekný deň

RNG

Nuz snazim sa pisat jednoducho.
Caj z ostropestreca nema casto dost pozadovanych zloziek, preto odporucam nie pit caj ale brat z neho vytazky v presnych davkach ucinnych latok
A to je ten sylimarin. Na podporu ucinnosti podla dr Berksona treba pouzit aj ALA aj selen, co su dalsie potravinove doplnky
Najdes ich napr cez internet v predasjni iherb.com
Ostropestrec mariansky je druh bodliaka, v ktoreho semenach sa tento sylimarin nachadza.
en.wikipedia.org

Jakub123

kolko stojí taký čaj ? a ďakujem na rady a prosímťa RNG nemohol by si mi to povedať inak ako v doktorskej reči bo tomu nerozumiem

RNG

Na precistenie pecene nestaci z ostropestreca marianskeho len caj, treba z neho vacsia davka izolovaneho sylimarinu, aj vyse 900 mg denne. A tiez Alfa Lipoicka kyselina(ALA, 600 m g)) a selen, tj to co sa nazyva protokol dr Berksona na odmorenie a regeneraciu poskodenej pecene.
Poskodenia mozu byt viralne(herpes, hep. A, B, C..., EBV, CMV dokonca je mozne aj VZV poskodenie a ine menej zname virusy. A odporucam kazdemu si pri dnesnych tichyv viralnych epidemiach zvysovat viralnu imunitu. To som adresoval uz mnohokrat, vyhladajte si to, napr cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes, alebo tu na tomto fore.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pečen - Fórum - ZDRAVIE.sk