Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nekupujte vyrobky z kožušin !!!!

0vecka

si myslim ze toto nikoho nezaujma ... par ludi co to este nevidelo sa zhrozi a odlozi mozno takyto nakup o mesiac..

Deria

mila stela85,
vedela som, ze s tymi zvieratkami sa zaobchadza kruto ale ze je to az take krute, som netusila. a vidis, kolkych to prt zaujima. nepozeram take zabery, lebo by som to psychicky nezvladla. obavam sa vsak, ze som na najlepsej ceste nenavidiet ludi! ktovie, v kolkych drieme taky potencial sadizmu, bezcitnosti, lebo.... pre peniaze vsetko!

Stela85

Ja nezmožem nič, ale keby sa tie vyrobky nekupovali aspon by sa im neoplatilo zabijať tie zvierata. No a ak už to tak velmi chcu ich zabijať aspon nie takym krutym sposobom, stačila by injekcia, ved ten macko ešte po stiahnuti z kože sa snažil postaviť na nohy a zomieraju v krutych bolestiach. Je tam aj video videla som kusok a bolo mi do plaču :-( ako ich kruto stahuju z kožušiny zaživa aj s odrezanymi packami sa snažia ešte hybať...
HAJZLI škoda že tento svet je taky skazeny a ludia vedia že sa to deje a nezakažu to ani aj to krute zaobchadzanie so psami v korei vraj čim dlhšie pes trpí napr obeseny tym je mäso chutnejšie :-( Všetkych čo to robia by som zavesila za gule a stiahla zaživa z kože

lost

ale nie, ved nejadim ako blazon :P (ale vzdy to robim tak, ze ak havarujem tak nemocnicu preskocim ;) naco sa trapit :P )
i ked uz mam na krku 3 zavazne priestupky rychlosti :P dokopy za 400eur a cakam na predvolanie, ak pride :D asi jo.. co uz

inac nedavno som videl taku R8 havarovanu pri bajkalskej, som si vtedy na teba spomenul :) (udajne si syn pozical otcovu R8, ajeje :D ) ale len plechy no..

to su mi ale novinky :) zaujimave ako bezi ten cas :D to je asi tym, ze som zamrznuty v case :D

tak gratulujem k mimcu :)

bibi123

Ja ze si havaroval a lezis v nemocnici, ked si sa tu tolko neukazal, lebo na nete si bol dovtedy nonstop:O))) My sme sa stahovali a nemali sme zapojeny net, tak preto som tu dlho nebola a cakame mimco, tak som zmenila forum a studujem, co a ako aby som bola ready:O)

bibi123

hrozne, az mi prislo zle, na toto sa nemam sil pozerat. Sama nevlastnim ani jeden kozuch, ak mam nieco kozene, tak je to vyrobene z krav a tie snad zabijaju humanne..
lost - Ty si zivi? Si bol na konci roku nejak dlho nezvestny:O))) pozeram, ze je tu nejak malo znamych tvari

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nekupujte vyrobky z kožušin !!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk