Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Birmovka

Svarog

Najlepšie je tam vôbec neísť, aby si sa nedostal(a) pod parazitické vplyvy Jahveho. Ale keď veľmi musíš, tak skús byť aspoň mysľou neprítomný/á, napríklad mysli na nejaká televízny seriál a podobne.
Ale radšej tam nechoď, lebo tieto temné rituály sú mocné a poznačia ťa na dlhý čas.

ojka.

frff, a to je také ťažké odpovedať, že jej ďakuješ, ale neprosíš si nič (: stále to je predsa o tom istom...

frff

Ja som to myslela takto: mne buduca birmovna dala otazku,, ze co si prajem na birmovku" a ja neviem co jej mam povedat mne o toto islo......

lost

mne jeden blazon poradil, nech poviem "nech sa nehadzu atomove bomby" a ja blazon som to fakt povedal pred celym kostolom..

lama5

ty si fakt vypatlaná!!! ti prajem ísť na týždeň na Haiti kokos!! ešte si sa zabudla spýtať, aké birmovné meno si máš vybrať!!! tebe by mal dať život poriadnu facku, dopiče!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Birmovka - Fórum - ZDRAVIE.sk