Čierna kava

Irén

Ja si nemyslím,že sa z plnotučného mlieka priberá,pretože môj manžel vypije denne 1l plnotučného mlieka kupovaného z automatu na mlieko a práve naopak on je hrozne chudý- teda nie podvyživený,ale ma stále svoju váhu ako za slobodna, tak to záleží na metabolizme. Tiež si myslím,že piť krabicové mlieko nie je nijak zdravé a o nízkotučnom deto...

Tinka Kika

Ja som vypila aj litre plnotučného mlieko a nepribrala som ani kg. Len mi to spevnilo skloviny zubov. Plnotučné mlieko je zdravšie a chutnejšie než nízkotučné. Nič z ničím preháňať.

RNG

Kofein z kavy a polyfenoly zo zelenej kavy/zeleneho caju + kofein zvysuju spalovanie tukov=termogeneracia.
Podobne aj teobromin z kakaa, gotu kola, citrus auracium a 7 keto DHEA.

RNG

Pozri na kojencov, co priberaju len z mlieka, kedze nic ine nejedia. A mnohi su pekne okruhli.
Z mlieka sa da pribrat, ked pijes plnotucne a hodne.

revitalin

Pocuvaj Alzbetka, co o kave este nevies, je...ze ked sa vypije hned za jedlom, zamedzi vstrebaniu viac ako polovice zivin, ktore si predtym zjedla, preto schudnes teda. Zdrave chudnutie to teda nie je. Radsej si precitaj toto: zdravebrucho.eu
Tam sa dozvies aj vela o kave, aj zelenej, a o zdravom chudnuti, pri ktorom ziviny z tela nevyplavis.

maruska_123

zo ziadneho mlieka sa nepribera, mlieko nema az tak vela tuku, ani plnotucne

boze vzdy sa kazdy zamysla nad mliekom, ale ze si dava do napojov kilo cukru a je plno sladkosti, tak to ho uz netrapi

maruska_123

pretoze odvodnuje,,.ale nejaky extra vplyv zas nema, nemysli si

nevie o tom, ze by sa z mlieka priberalo, este som to v zivote nepocula