Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stiahnutie pórov!!

errh

ja tiez odporucam Biodermu. Sebiova rada je uzasna. Poznam, pouzivam :) tiez som hladala nieco na pory. Bioderma sebium pore refiner je na to urcneny. Ja si ho davam iba rano pod make up. Vobec ale vobec sa po nom nelesknem, ma taku zvlastnu konzistenciu, ked zaschne na tvary. Akokeby som si dala neviditelny puder. Stoji okolo 13e.

maruska_123

no pomaha na akne, aspon mne pomohol

a kolko stoji..hm uz si biodermu nekupujem, tak neviem presne..oni maju viac kremov na mastnu pokozku a na aknoznu plet..ja som pouzivala Sebium AKN a ten moze stat okolo 16 eur...

bibi123

maruska-presne, ako som otehotnela, uplne sa mi pokazila plet. Na odporucenie lekarnicky som si kupila tuto sadu a najgenialnejsi je ten kremik. Prve 2 dni sa mi plet akokeby supala, moc ju to vysusovalo, ale potom si plet zvykla a je cista a krasne hebka.

maruska_123

ako pise bibi123

mne velmi pomohla rada Bioderma Sebium, pouzivala som cistiaci gel, pletovu vodu a krem a vysledok bol perfektny..velmi mi to na plet pomohlo..fakt to stoji za tie peniaze

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stiahnutie pórov!! - Fórum - ZDRAVIE.sk