Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prah bolesti

martina0222

Argument je pre retarda súťaž o tom, kto vyhrá a pre normálneho človeka spoločné hladanie riešenia a pochopenia.

akonato

Dávať argumenty na fórum, je ako beh na paralympiáde. Aj keď vyhráš, stále si retardovaný...
Ti tu povyberajú článočky čo som napísal a dokonca už ani neviem čo som chcel ...
Či som alebo nie som materialista je osobná vec :D

martina0222

akonato pôsobíte na mňa ako materialista s predsudkami. A mimochodom, meditácia nie je plané sedenie v tureckom sede. A ešte sa radi povyšujete.
Druhá vec, "na meditáciu nemám nervy" sa po čase premenilo na "na meditáciu nemám čas, lebo som Pán dôležitý a z Európy" až to skončilo pri "meditácia je strata času, ktorá mi pomôže leda tak k ničomu"
Priznajte sa, Pán VykámVšetkým, že len závidíte.
A tretia vec, naozaj si myslím, že pre Váš problém bude samofackanie najlepším riešením:)

xdanielax

tak pokial nie si ochotny venovat cas tomu, co by mohlo ten prah bolesti posunut, tak to zrejme nie je pre teba az tak dolezite.
Kto chce, cas si najde. Ved to pozname. Alebo hladaj ine alternativy, mozno existuju. Mozno je to ako s otuzovanim. Po troche pridavaj.

akonato

lost..samozrejme, že mám aj viac ako hodinku času voľnú, ale prečo ju využívať k meditácií, ktorá mi pomôže leda tak k ničomu :D(aaa martinka bude útočiť za túto (ne)vtipnú vetu) .....

lost

neverim ze clovek v EU nema 1 hodinu denne volnu :)

i ked zo zaciatku na to treba asi viac (lebo tazko spomalit, z toho hektickeho zivota..)

martina0222

akonato - za ten názor na meditáciu si daj facku.
a zároveň si tým zvýšiš aj prah bolesti. Jedine tréning... dve tri facky denne a možno sa ti aj mozog aktivuje

akonato

lost: Ani nie tak nervy ako: nesústredil sa , alebo v mojom živote sú iné povinnosti , ako sedieť v tureckom sede... Človek v tibete si to môže dovoliť. Veľa toho nenaje a nemá každodenné starosti ako človek v Európe no....zmeň prístup,

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prah bolesti - Fórum - ZDRAVIE.sk