neviem si po umytí rozčesať vlasy

Príspevok v téme: neviem si po umytí rozčesať vlasy
stanka-

mám 30 rokov a od mlada problém s vlasmi. po umytí ich neviem rozčesať. a čo je najhoršie, vekom sa to zhoršuje. mám vlasy trošku nižšie pliec, natáčam ich, lebo rovné ich mám ako slama a lakujem. po umytí sa už na druhý deň vzadu na spodnej časti začnú tvoriť akoby uzlíky a na 4 deň mám vzadu jednu hrču. ked si mám umyť vlasy, mám na hodinu robotu s rozčesaním a mám už fobiu z umývania.
-umývam ich postojačky, nie v predklone, aby som zamedzila viac spleteniu
-zorčesávam opatrne od končekov
- používam na rozčesávanie veci ( len nie veľmi rada, lebo mám po nich akoby mastné vlasy, aj ked to riadne vymyjem)
- používam riedky hrebeň

no vyskúšala som už všetko a nič nepomáha. hádam len ostrihať. no robím v reg. TV a ako sa hovorí vlasy sú korunou krásy , a krátke vlasy mi nesvedčia. som zúfalá...poraďte, ako na tie moje neposlušné vlasy

lost

lady...li

zaujimave, mozno skusim :D a potom bude moja kupelna vyzerat.. vcelku zaujimavo :D same hrebene, kefy, sampony, a pod..

Maoam

stanka, musis z vlasov dostat sajrajt, ktory je na nich nalepeny, ak si pouzivala v minulosti sampony, kde boli silikonove zlozky, potrebujes tie zvysky dostat z vlasov von, lebo ak sa ti uz robia uzliky a hrce, je to akoby zlepene cele, vyskusaj napr. od Pantene-V Purifying Shampoo, ten je uplne super, len vlasy nim musis umyvat pravidelne aspon tyzden-dva, uvidis, ako sa ti zlepsia a rozceses ich potom uplne lahko