Prvy den , lahkej dietky zamnou .

Príspevok v téme: Prvy den , lahkej dietky zamnou .
WENEEDLOVE

Tak budem si sem písat moje chudnutičko.Zrejme to nebude nikoho zaujímat ale budem sa citit lepšie . V prvom rade moja MOTIVÁCIA je to , že moj partner kedysi žiarlil namna a chranil si ma pred svetom ktory by ho ohrozoval no dnes je tomu inak dokonca niekedy "vtipne" komentuje moju postavu. Po neuspešných pokusoch ma nakopla jedna noc sním ked som sa nanho pozerala a uvedomovala si že som odneho závisla. Že nemám pocit že som chcená a moj priatel nema ani NAČO žiarlit v podstate . Vela krat ked prechadza okolo zrkadla nechapem jak vyzerám . Milujem jedlo niesom hladla ale aj tak jem jem jem .. To je moj problem . Nemam nadvahu ani nič podobne som mala ale mam naozaj nesumernu postavu zadok boky stehna . Brucho chcem mat dokonale vyrysovane . A tricepsy viditelne .
DNES 1.DEN
rano-jogurt s musli
poobede- po posilke som vyhladla mala som síce subway ale je to preds Eat fresh a idem nato postupne
Vecer - pyrohy zemiakove , bebe

jankaaaaaaaaa

zase uplne zly jedalnicek. ked budes toto kazdy den jest, tak mozno par kil schudnes, ale budes stale riadne hladna, unavena a dlho ti to nevydrzi, po par dnoch potom naberies 2x tolko co schudnes, ked nahodou schudnes.
a stavim sa ze to musli mas nejake prazene alebo take s cokoladou

WENEEDLOVE

2.DEN

Ráno: Jogurt s musli
Desiata: X
Obed: Bebe , Shake
Olovrant: 2x Kaiserky celozrne s cottege a paradajkou.
Večera : Kaiserka
Večera : Shake

Kvalita dna sa ocenila novinkou som chorá čiže mi nechuti moc jest neviem či to mam brat ako plus lebo ma každy chod zasytil a nevladala ´by som plnohodnotne teple jedlo

WENEEDLOVE

zatial mi to celkom ide ale večer je premna zabijak totálny uplny naval hladu namna vždy skočí . Práve som dopila ultra loss shake ktory pijem nasilu kedže toto je už moje druhe balenie stou istou chutou tak je z toho naozaj na vracanie :/ ale da sa to prežit je to perfektne nizkokaloricky protein dodáva energiu do tréningu čož je premna top . Večer vám zdelim moj jedalniček tentokrát bez pirohou :(

Lulu2011

och joj, jedine ranajky dobre :)

ked fast food tak napr.opecene kuracie kusky s cerstvou zeleninou v mc donald

a vecer ziadne sacharidy!!! z tých pirohov a bebe keksov da fajne pribera :)

Luckatucka

Ak v podstate nepotrebujes zhodit 10kg,nemusis dodrziavat ziadnu tzv.dietu a uz vobec nie ako si to nazvala Ty nejake sebatryznenie :-) Chod na to postupne a hlavne dodrziavaj pitny rezim a ranajkuj.Drzim palce

Limberka7

nejdem ťa tu urážať atď.. asi skutočne nato niekto potrebuje ísť postupne (zvlásť ak bol zvyknutý na denno-denné prejedanie), ale už zo začiatku ideš na to zle..3 jedlá za deň sú málinko.. skús jesť tak každé 3-4 hodiny, ale v menších porciách (také, čo zasýtia, ale pocit prejedenia nenastane).. uvidíš, že nebudeš hladná a zároveň si krásne nakopneš metabolizmus :) a ak sa nevieš zbaviť prehreškov radšej ich jedz pred 15tou hodinou, v poobedňajších a večerných hodinách drž svoj mlsný jazyk na uzde :) a hlavne, veľa veľa pi :) držím palce

bingham

wendelove...zly jedalnicek...hlavne ta vecera nic moc...to skor doobeda si mala dat tie pirohy

potom napis zajtrajsi...

WENEEDLOVE

a ja ešte jedalniček ani nemam poriadne tak nadčim sa zamyšlat :D je to prvy den zajtrajšim sa tu tiež zverim očakavam vas tuu .. !(: akurat mi davate motivaciu