Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy den , lahkej dietky zamnou .

Príspevok v téme: Prvy den , lahkej dietky zamnou .
WENEEDLOVE

Tak budem si sem písat moje chudnutičko.Zrejme to nebude nikoho zaujímat ale budem sa citit lepšie . V prvom rade moja MOTIVÁCIA je to , že moj partner kedysi žiarlil namna a chranil si ma pred svetom ktory by ho ohrozoval no dnes je tomu inak dokonca niekedy "vtipne" komentuje moju postavu. Po neuspešných pokusoch ma nakopla jedna noc sním ked som sa nanho pozerala a uvedomovala si že som odneho závisla. Že nemám pocit že som chcená a moj priatel nema ani NAČO žiarlit v podstate . Vela krat ked prechadza okolo zrkadla nechapem jak vyzerám . Milujem jedlo niesom hladla ale aj tak jem jem jem .. To je moj problem . Nemam nadvahu ani nič podobne som mala ale mam naozaj nesumernu postavu zadok boky stehna . Brucho chcem mat dokonale vyrysovane . A tricepsy viditelne .
DNES 1.DEN
rano-jogurt s musli
poobede- po posilke som vyhladla mala som síce subway ale je to preds Eat fresh a idem nato postupne
Vecer - pyrohy zemiakove , bebe

WENEEDLOVE

tak prepáč vy tu riečite vy určite dokonale čo všetko urobili správne o pirohach a opakujete sa śte jak supy sa chytite nazle a idete len otom . mna to nezaujima denniček si písat naozaj nebudem toto je moja vec a budem v nej dalej pokračovat možno sa namna chytia aja niektore ine rozumne devy zas že (: akurat lutujem že som zle umiestnila temu mala patrit do spravnej životosprávy

maruska_123

WENEEDLOVE

na rozdiel od toho, aby si sa tu povysovala nad druhymi, si sa mala zamyslet nad tym, co tu napisala VACSINA, vlastne vsetci..cize asi na tom tvojom jedalnicku nieco zle bude..a trochu sa nad tym zamyslet a zobrat to ako dobru radu...ale ved teba to nezaujima, tak co sa stale vyjadrujes? :D

jankaaaaaaaaa

wendelove: medzi sebou si verzuze nemam kde inde pokecat len tu. fakt vdaka ze si nas touto temou pobavila a mohli sme si tu medzisebou popisat :D

Maoam

doma si ju nikto nevsima, tak na seba umelo strhava pozornost takto...vsak to sama napisala v texte, ze priatel ju ma na haku :DDD

Maoam

ale vsak vam nie je jasne, ze tu ide len o pozornost? :DDD
ju nezaujimaju vase komenty, len fakt, ze je zaujimava a ze jej venujete vobec nejaku pozornost, lebo doma sa jej nedostava

keby bola pravda, ze si to pise len pre seba, rovnako si mohla urobit doma tabulku na excelli alebo si pisat dennik

ale ona potrebuje obecenstvo

jankaaaaaaaaa

wendelove? to ako naco si sem napisala? ked ta to nezaujima co ti tu piseme? kup si dennik a pis si tam a potom si pis aj odpovede a pochvali pre seba.
alebo zmen priatela , aby ta mal kto chvalit a nevysmievat sa z teba. a o tvojej diete mu radsej ani nehovor, aby nemal dalsi dovod na zosmiesnovanie a

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvy den , lahkej dietky zamnou . - Fórum - ZDRAVIE.sk