Prvy den , lahkej dietky zamnou .

Príspevok v téme: Prvy den , lahkej dietky zamnou .
WENEEDLOVE

Tak budem si sem písat moje chudnutičko.Zrejme to nebude nikoho zaujímat ale budem sa citit lepšie . V prvom rade moja MOTIVÁCIA je to , že moj partner kedysi žiarlil namna a chranil si ma pred svetom ktory by ho ohrozoval no dnes je tomu inak dokonca niekedy "vtipne" komentuje moju postavu. Po neuspešných pokusoch ma nakopla jedna noc sním ked som sa nanho pozerala a uvedomovala si že som odneho závisla. Že nemám pocit že som chcená a moj priatel nema ani NAČO žiarlit v podstate . Vela krat ked prechadza okolo zrkadla nechapem jak vyzerám . Milujem jedlo niesom hladla ale aj tak jem jem jem .. To je moj problem . Nemam nadvahu ani nič podobne som mala ale mam naozaj nesumernu postavu zadok boky stehna . Brucho chcem mat dokonale vyrysovane . A tricepsy viditelne .
DNES 1.DEN
rano-jogurt s musli
poobede- po posilke som vyhladla mala som síce subway ale je to preds Eat fresh a idem nato postupne
Vecer - pyrohy zemiakove , bebe

WENEEDLOVE

ja sa neuražam ale snad tu nestravim celu noc hadanim sa s nazorom vačšiny ktory som inak naozaj nežiadala tak neviem načo ste sa nato chytili

maruska_123

zrazu :D ked napise niekto nieco negativne, kazdy sa hned len uraza..to co kazdy caka, ze napise na forum a kazdy sa mu bude len poklonkovat a pisat mu to, co pocuje???? to kde sme?

jankaaaaaaaaa

a nitko tu nikde nepisal, ze dieta znamna hladovka. tak neviem o com tu tocis. miesto toho vypisovania sem si si mohla pohladat info o tom co je to zdrava strava a zdrava dieta

Heatherka

vecera, pyrohy a bebe :D toto je dobreee :D:D:D
podla mna, ziadne sebatryznenie nemusi byt, len ked to chces nazvat dietkatak by si na zaciatok mohla dodrzat apon toto :
do obeda sacharidy smies, po obede uz nie.

bebe a pyrohy , uplne mimo
radsej si si mala dat nejake maso, normalne so zeleninou,,,

jankaaaaaaaaa

maruska ma pravdu, a ja ta nejdem poucat, lebo som nikdy nechudla, no to hej, lebo som to ani nikdy nepotrebovala..
len ti poviem tolko, ze s takym jedalnickom neschudnes urcite a je jedno ci je to na zaciatok ci co.. pis si radsej doma dennicek alebo co. lebo nechapem co si touto temou potom chcela napisat, ked nechces ziadne ponaucenia
a neviem este co si chcela povedat tym, ze si bola v subway a ze to bolo eat fresh :DDD ze ako to dopomoze k tvojej diete :DDD
ty a tvoja "dieta" ste na smiech

WENEEDLOVE

tak ty žiješ ozaj .. . je to prvy den takyto moj jedalniček teda určite nebude poučat mna ty naozaj nemusíš očividne si toho už čo nachudla že (:...