Sex na morbidnych miestach

Príspevok v téme: Sex na morbidnych miestach
A.

v sobotu sa mi splnil sex, ze som mala sex pri kostole. chcela by som aj priamo v kostole, pripada mi to take drze a hriesne. pre mna je nudne, ak niekto povie, ze mal sex na zachode na diskoteke alebo v kabinke v lietadle. nabuduce chceme ist na cintorin. ja by som isla aj do marnice. nejake napady este nemate? nie som zvedava na pohorsenych ludi :) dik

ano.

tak cintorin je este celkom fajn :-) hlavne v noci same horiace sviecky, vyhlad na cele mesto (aspon u nas)... S priatelkou sme uz par krat, ale nie priamo na nom, skor tak bokom, o branku a tak :D priamo pri hroboch by to bolo teda vazne cudne pre mna :-D

A.

v podstate nemusi to ani byt morbidne miesto. mozno by stacila aj autobusova zastavka v noci, ked si je clovek isty, ze ludia uz nechodia, ale aj tak niekto moze ist okolo :)

A.

v com som akoze uboha? :D nejsom ani nekrofil, ani pedofil, ani nemavam incest alebo sex so zvieratami :D dobre ste nudni :)

AdamKrt

Co tak sex v kafilerke, alebo na bitunku ?
Hnojisko by bolo tiez zaujimave, nie ?

A preco na cintorine, to je slabe. Co tak sex v truhle, alebo na truhle v otvorenom hrobe ? Este aj neboztika do trojky, co ?

No a do konca zivota nezabudnutelny je sex v drvici zahradneho odpadu, pripadne aj sex v betonovej tvarnici, ked do nej leju beton, alebo v sypke na psenicu, ked ju napustaju, alebo aj 30 minutovy sex v 200m hlbke pod vodou bez dychacieho pristroja...
------------------
Moze byt ? :-DDD