Osteoporóza - vyliečia ma?

Príspevok v téme: Osteoporóza - vyliečia ma?
karolza

T skóre mojej chrbtice L je trošku vyššie oproti normálu hodnota 5.1,moja liečba má byť aclastou,ale najprv sa mi musí ukľudniť moja štítna žľaza že vraj je hyperaktívna.
Môžem počítať so zlepšením môjho zdravotného stavu,veď pomaly sa už bojím aj chodiť až sa mi niečo nepoláme?

Shayleen

Takže keď napr mám HIV a beriem lieky by som s tým mala prestať pretože iba sú to peniaze pre fabriku či čo ako??? Samozrejme že na všetky no skoro všetky choroby sú lieky ktoré aj účinkujú a pomáhajú!

RNG

Jedno si musite konecne uvedomit, tento svet bezi na peniaze, nie na krasne umysly a tomu je podriadena aj "informacia" co sa siri najma vyrobcami. Takze je hrozne vela klamstiev sirene aj cez medicku komunitu, kde lekarovi v skolach presne povedia, co ma na aku diagnozu predpisat a to je riadene viacmenej farmaciou. Odchylky od toho su prisne trestane

Shayleen

Alebo Vít. D mám ho nedostatok ako ho mám dopĺňať? Alebo znížená funkcia štítnej žľazy? Ako mám prijímať tento hormón? Akože tie "chemikálie" nepomáhajú? Alebo očkovanie? Že vraj nepomáha!