Osteoporóza - vyliečia ma?

Príspevok v téme: Osteoporóza - vyliečia ma?
karolza

T skóre mojej chrbtice L je trošku vyššie oproti normálu hodnota 5.1,moja liečba má byť aclastou,ale najprv sa mi musí ukľudniť moja štítna žľaza že vraj je hyperaktívna.
Môžem počítať so zlepšením môjho zdravotného stavu,veď pomaly sa už bojím aj chodiť až sa mi niečo nepoláme?

RNG

Shayleen, lekari, cest vzacnym vynimkam, predpisuju len lieky, tj synteticke patentovane chemikalie, a nie potrebne mineraly a vitaminy. Takze s tym rozhodne nemozu mat uspech. Telo potrebuje svoje a nie chemilalie, co pred tym v prirode nikdy neexistovali(vid podmienka na patent) a teda pre telo a prirodu znamenaju zamorenie a nie pomoc.

Shayleen

Dnes som kecali s koleginou ( Dipl. Zdravotná sestra ) a ona vravela že osteo sa nezbavis. Som teda zvedavá. Vo štvrtok idem ku mojej lekárke u ktorej sa liečim na nedostatok Vit D a sa jej opýtam ( nežijem na SK ) tak som zvedavá čo ona povie. ..

RNG

Nikomu neberiem jeho vieru, ale osteoporoza sa da celkom jednoducho odstranit, u zien v prechode a po prechode treba vyrovnat hormonalne hladiny, lebo pri kolisani telo nevie s mineralmi poriuadne hospodarit. Tam odporucam brat yam, vlastne Diosgenin co obsahuje, v davke 200 mg diosgeninu A samozrejme kvalitne doplnky na kosti, kde su mineraly v spravnej forme na absorbciu a zabudovasnie, v spravnycy pomeroch a tiez potrebne vitwsminy D-3 a K-2 na absorbciu a zabudovanie. Niektori lekari odporucaju s doplnkom mineralov na kosti brat aj nieco zelene, ako napr spirulinu na podporu tvorby DNA a RNA pri regeneracii osteoclasov a osteoblastov.

vitavi

Medicínskymi postupmi sa vyliečiť nedá.
Dá sa, ak pacient prestane jesť potravu, ktorá spôsobuje odvápňovanie. To je cukor, priemyselný ocot a ovocie a kyselinotvorné jedlá a začne jesť potravu, ktorá dodáva dostatok minerálov viazaných na zeleninu obilniny, rastlinnú stravu.

Shayleen

Tak toto počujem po prvý krát že z osteo sa dá vyliečiť! Dočítala som sa niekoľko článkov ale ani jedna nepíše že sa osteo dá navždy zbaviť! Jedine preventívne aby sa to nezhorsovalo ale zbaviť? ! Nie

RNG

Z osteoporozy sa da vyliecit, ale na to potrebujes kvalitne doplnky na kosti plus znacne davky vitaminov D-3 a K-2(tj 5000 IU D-3 a az 200 mikrogramov K-2 vo forme MK7
Pred vyse 18 rokmi som len ciste branim vtedy doplnku Calmag, dostal mojho otca z osteoporozy do normalnej hustoty kosti.Trvalo to rok a pomahalo primtom, ze chodil na dlhe prechadzky a mal to stastie ze sa mu zrejme vytvaralo dostatrok vitaminu D-3 na slnku, co sa nemusi kazdemu, zialbohu. Preto ho pre istotu odporucam doplnit/ A to nie je jediny pripad, to bol len prvy v mojom osobnom zivote.