Osteoporóza - vyliečia ma?

Príspevok v téme: Osteoporóza - vyliečia ma?
karolza

T skóre mojej chrbtice L je trošku vyššie oproti normálu hodnota 5.1,moja liečba má byť aclastou,ale najprv sa mi musí ukľudniť moja štítna žľaza že vraj je hyperaktívna.
Môžem počítať so zlepšením môjho zdravotného stavu,veď pomaly sa už bojím aj chodiť až sa mi niečo nepoláme?

krado

Zase ma RNG 100 % pravdu v tej tzv.liečbe Osteoporozy chémiou. Napr. teraz som cital ako neblaho posobia lieky na cholesterol pri vzniku osteoporozy.

RNG

Nikto nepochybuje o jeho ucinku, len postranne skodliv e ucinky boli "podcenene" a teraz, ked pravda vychadza na svetlo je nimi hromada ludi poskodena.
To sa samozrejme prakticky nemoze stat pri potravinovych doplnkoch, lebo tie podla definicie nesmu mat ziadne skodlive postranne ucinky.
A ze tie prirodne pracuju mam od alternativnych lekarov uz velmi davno, mnohonasobne oskusane aj v ramci rodiny a znamych.
U starsich ludi je to casto zo zhorseneho travenia a absorbcie, u zien po prechode je to casto hormonalne a aj to sa da ucinne adresovat potravinovymi doplnkami, miesto chemickych patentovanych liekov. Ucinne a bezpecne.

llek

Aclasta nie je ziadne skusanie na ludoch. je to normalny legany liek, riadne zaregistrovany, ktory uz presiel klinickym skusanim a bol dokazany jeho efekt. Ak sa pouziva tak ako sa ma a v spravnej dlzke, tak tato skupina liekov, tzv bisfofonaty priniesli velky posun v liecbe osteoporozy. Su to lieky, ktore sa viazu v kostiach a maju schopnost zablokovat nadmerne uvolnovanie vapnika z kosti a mozu navodit zlepsenie stavu hustoty kosti (pisem v laickom jazyku, aby to bolo zrozumitelne). Je to speicificka vlastnost tejto skupiny liekov. Dolezite je , aby sa liek pouzil v spravnej indikacii a dlzke. Ak sa toto nedodrzi, tak pri prilis dlhom podavani narasta riziko vedlajsich ucinkov. Ak sa to dodrzi, tak sa prejavia hlavne tie zaiduce ucinky.

RNG

Treba odstranit priciny zlej absorbcie mineralov v crevach a hormonalne priciny zleho hospodarenia s mineralmi, podla moznosti s prirodnymi neskodnymi potravinovymi doplnkami a nie skodlivymi chemickymi umelymi liekmi.Ja to mam aj osobne oskusane, ze takyto pristup pracuje dobre na viacerych ludoch, znamych aj rodine.
V USA sa zacali uz procesy pre poskodenie ladvin a zvyseny pocet roznych zlomenin ako nasledku tychto chemickych liekov.
www.schmidtandclark.com

haska

Ahojte, moja skúsenost s osteopeniou teraz už osteoporozou je, že príčinu našli v alergii na lepok, kešd yapálená sliznica tenk. čreva nedokázala vápnik "spracovať". OSteopeniu mi diagnostikovali v 44 rokoch.

majkaAAA

Chcem sa info. či je infuzia Aclasta dobra? Vraj je to len skúšanie na ľuďoch, a firmy tlačia lekárov aby ju predpisovali. Mám osteoporózu. ďakujem

- mira

Iste, pokiaľ bude sklon k prekyseľovaniu krvi , organizmus bude toto vyvažovať vápnikom z kostí. Brániť tomuto mechanizmu znamená ohrozenie kvality krvi.
Kvalitu krvi môžeš ovplyvniť kvalitou jedla.
Tak isto ako hyperaktivitu štítnej žľazy i počínajúci degeneratívny proces, spôsobený dlhotrvajúcim príjmom rafinovaných a živočíšnych potravín, ktorý rozvrátil hormonálne hladiny. Všetko záleží len na tebe.

llek

Karolza, co sa tyka tvojich vysledkov- TSH a fT4- tie hodnoty hovoria o tom, ze tvoja stitna zlaza produjuke viac hormonu ako treba. Na presne stanovenie pricninz tohoto stavu mi chyba mnozstvo inych udajov a hodnot, ktore urcite niekde v tvojej dokunetacii su. Ten ulztrazvuk- je tam lozsiko, ktore podla vsetkho je ten uzol, co je zodpovedny za tento stav (s istotou ti to nemozem z vyssieuvedenych dovodov povedat). A ten vapnik- telo ma velmi ucinny system, ako si reguluju hladiny mineralov v krvi, lebo kazda odchylka tychto hodnot moze mat zavazne dosledky na svaly a najma na srdce. Hladina mineralov v krvi (napriklad vapnika) nehovori nic o tom ake su zasoby v tele alebo aky je stav vapnika v kostiach. Aj pri velkom odvapneni kosti si telo udrziava hladinu vapnika v krvi v normalnych hodnotach. Kam sa podel tvoj vapnik?- nadmerna tvorba napr hormonu stitenj zlazy sposobuje, ze sa vapnik z kosti odburava viacm ako je to pre telo dobre. Regulacia odburavania a zabudovavania vapnika do kosti je velmi komplikovany proces a su niektore chorobne stavy, kedy sa odburavanie vapnika vystupnuje napriek tomu, ze by si jedol kila vapnika a D vitaminu a neviem coho. Deje sa to autonomne a zastavit sa to da len ovplzvnenim poruchy, ktora to sposobuje

RNG

Ak mas uzlinku na stitnej zlaze, nediv sa , ze je jej cinnost uplne mimo. Casto su zvacsenia stitnej zlazy a rozne cysty v tele sposobene nedostatkom roznych enzymov a enzymy tvoriaceho jodu
Cysty sa daju odstranit doplnkami enzymov(intenzivne enzymaticke cistenie) a doplnkom jodu, ktory telo pouziva aj na vyrobu roznych cistiacich a inych enzymov, nielen na hormony.