Cystoskopické vyšetrenie

kosatec

Annika1987, Ďakujem za odpoveď. Mne sestrička hovorila, že to nebolí, že je to akoby na gynde. A že nemusím prísť s prázdnym mechúrom, že ho aj tak budú napĺňať. Nevedela som, že najprv ho "vypustia". Čo sa týka tých bolestí pri močení, no ďakujem pekne! V sobotu som bola na pohotovosti so silným zápalom a tie bolesti boli príšerné. Takže už by som si to nechcela zopakovať. Dúfam, že ma to nebude až tak bolieť. Idem tam práve kvôli častým zápalom.

Annika1987

bola som
bolo to pre mna aj neprijemne, aj bolestive, ale kazdy to moze prezivat inak...
najskor ti cievkou vypustia vsetok moc, potom ti mechur budu naplnat tekutinou az kym nepovies, ze uz to je prilis. a to je neprijemne, proste sa ti velmi rychlo plni mocovy mechur a asi poznas ten pocit, ked ho mas plny. a teraz sa ti naplni fakt rychlo. potom bolestive bolo to, ze mas v mocovej rure natiahnuty pristroj a tym sa pohybuje. inak nic take si nepamatam este. akurat v ten den po vysetreni to bola neznesitelna bolest pri pokuse o mocenie. mala som dojem, ze v zachode je sama krv, dost som to mala znicene a krvacala som. ale na druhy den uz sa to zacalo hojit a aj bolest ustupovat.