Problem o to ze ked chcem oslovit babu do ktorej som zamilovany dostanem BLOCK

Príspevok v téme: Problem o to ze ked chcem oslovit babu do ktorej som zamilovany dostanem BLOCK
Chico

ahoj mam 1 problem s babou. no na zaciatok mam 17 rokou a uz mi to taha na 18. teraz k problemu Nedokazem povedat preco ale k 1babe citim srdcom aj dusou ze ju milujem ale ked sa s nou chcem zoznamit,oslovit,porozpravat sa chytim daky BLOCK proste nedokazem nic povedat proste ako debil cusim a pozeram do blba pricom myslienkami stale na nu myslim. ale zase s inymi dievcatami normalne nadviazem konverzaciu. preto sa pytam ci vie niekdo pomoct ?? ????? ? A ano viem ze si to clovek musi uvedomit sa v sebe. ale proste ja si to hovorim ze nebude problem atd. ale proste ked pride na vec a BLOCK a nedokazem nic. prosim poradte. ked pridem domou citim sa velmi zle a ked pridem na dalsi den do skoly a len ju uvidim tak sa citim strasne zle. na srdci ako bi som umieral... dakujem za akukolvek odpoved radu. dakujem vam

m,mlk

Chico, nie, nebude to blbe ani po 2 mesiacoch, ked jej povies "ahoj". Mozes to obratit na srandu, keby sa stal nejaky "trapas" nahodou. Neber to prilis vazne. Drzim palce :)

J111

Ked budes starsi, tak ta to mozno prejde. Podla mna to nejako suvisi s nejakou postpubertou, nezrelostou. Ja som zazival nieco podobne, ale po nejakom case som sa stal smelsim. Teraz som uz taky smely, ale na baby som sa radsej vykaslal, nemam jednoducho zaujem.

Chico

a este najhorsie pre mna je ze po 1-2 mesiacoch co k nej toto citim je mi blbe prist k nej a zacat len tak ze ahoj. ako sa mas ? neni to blbe po 2mesiacoch.a mal som tolko sanci . :(( ja som taky blbec.

Chico

dakujem mna toto aj napadlo skusal som ju hladat na internete . na skolskej stranke su triedy a tam mena . neboli tam fotky takze som iba typoval a hladal na FB a nenasiel som ju :( nuz ja taktiez som proti FB a budem ho rusit .nuz ale ja nechapem co sa to so mnou zrazu stalo. ja som si myslel ze v tomto veku nebudem mat taketo problemy a zrazu PUC. ah jaj :( pomaly sa nedokazem sustredit na skolu a to som tretiak na strednej a ona stvrtacka nuz a cas sa neuprosne kráti . necele 2 mesiace a potom ju mozna nikdy neuvidim to bi som asi nezvladol . a najhorsie ze ju denne stretavam ked rano idem do skoly a obcas ked idem zo skoly . a vecsinou chodi az ku mne. takze to neni jednostranne (aspon dufam) ale najhorsie ze je vedla mna asi 20cm ale mne sa v hlave zda ze je strasne daleko a nedokazem s tym nic spravit. ehhh ak s tym nic nepravim tak bude pre mna velmi zle. ale vraj pomaha k rozpravaniu ALKOHOL ale ja nepijem a ani nechem ale vraj to pomoze a odstrany zabrany . no ale to si fakt necham ako poslednu fakt poslednu sancu. lebo ak pridem ku nej najebany tak to pokazim ovela viac ako keby som k nej neprisiel. ..... uf az mi je divne to sem pisat ale cloveku sa strasne ulavi ,kedze rodicom to nepoviem a kamaratom to nepoviem tiez lebo bi ma aj vysmiali ale co ma po ich nazore ide predca o mna..

wreck

to sa podda vekom, neboj nic. ak to chces prekonat skor, tak existuju alternativne metody vhodne pre plachych, resp. prilezitostne plachych. :)

zisti si na nu icq, skype, facebook, azet alebo co teraz medzi vami frci a napis jej. tym efektivne odstranis blok z jej pritomnosti a pomoze ti to nadhodit s nou nejaku temu. ked ju potom uvidis, hned mas k dispozicii nieco, na com mozes stavat.

tak mi napada, ktovie ako sa tieto veci riesili kym nebol net. :)) mna uz to nechytilo.