kondom - prerusovana suloz

cica

ale viem o tej tekutine sak pouzivame kondom a aj prerusujem suloz dohromady...tak najprv poriadne precitaj a potom sud.....a ked si taka odbornicka tak by si mala vediet ze z tej tekutiny tak lahko neotehotnejes....

cica

lejlinka ty mas kolko rokov...ja zasnem ako niektori z vas sexuju jedna radost a ani z polovice nemate sajnu o veciach ludskeho tela...to si este nepocula ze pred vystriekanim chlap pusta tekutinu v ktorej mozu byt tie male zazraky???tu nejde o to ze ju mas nepravidelnu ale ze ju mozes dostat az o 9 mesiacov ,alebo ist rovno na potrat!

cica

ak ten tvoj nie je obor,tak sa kondomov neboj,no s mojim nam to prasklo este pred sexom,tak sme sa na tom smiali a pokracovali dalej,ale beriem tabletky,takze o nic neslo...ale prerusovacka moja...hm urcite nie-tie stresy potom nestoja za to,ver mi!!!

lejlinka

ach dakujem.....vies ja len kvoli tej menstruacii dnes je 37 den a stale nic...no ja mam aj tak okolo 39 niekedy..tak dufam ze to dobre dopadne

qwertyui

nie, "nemozes", resp. nemala by si byt lejla, ved kondom je 98%... ja to s priatelom robim rovnako az na to, ze bez kondomu a zatial nastasite nic... no Ty sa viac menej nemas coho bat, ta sanca je velmi mala.

lejlinka

to by som aj ja rada vedela....s priatelom to praktizujeme a teraz mi meska menstruacia(ale inak ju nemam nikdy pravidelnu)...mam sa obavat tehotenstva ke d pouzivame kondom a pred vyvrcholenim ho priatel zo mna vytiahne??-----prosim poradte zacinam byt zufala....