Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operacia zaludka - zmensenie

Iva5281

Dobrý deň ja som už 6 týždňov po operácii sleeve žalúdka v Banskej Bystrici, odobrali mi 80% žalúdka, hradené poisťovňou (nad BMI 40 hradené poisťovňou) , za mesiac od operácie 13kg dole, po operácii minimálne bolesti, akurát sa pasujem s príjmom stravy, kedže mi nechutí vôbec jesť a po prijatí aj malého množstva cítim sa najedená. Túto operáciu môžem len odporučiť ak sa naozaj nedarí schudnúť. V Banskej Bystrici je primár Marko ktorý sa špecializuje na tento zákrok a na Slovensku je najlepší.

mimi512

dobrý deň ,čítala som tu všetko,ale konkrétnu odpoveď som nedostala 1.koľko stojí operácia zmenšenie žalúdka
2.keď mám vysoké BMI prpláca niečo aj Zdravotná
ĎAkujem za odpovede

JessicaI

Pre mna taka operacia nieje... ja totiz jem ocami a myslou. To znamena ze jem aj ked niesom hladna a dokonca aj ked som prejedena.

Lolita8

Plikacia zaludka je urcena pre osoby s BMI 40 a viac. Cena je velmi rozna, treba sa na nej vyslovene dohodnut s doktorom. Moj BMI pred operaciou bol 39,4. Teraz mam 33,7.

Lolita8

Caute, opat sa ozyvam, co a ako - od operacie je nieco vyse 2 mesiacov, schudla som 17 kil, som uplne novy clovek, zo skrine vytahujem veci, ktore mi boli zalostne male, citim sa vyborne, som stastna.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operacia zaludka - zmensenie - Fórum - ZDRAVIE.sk