Operacia zaludka - zmensenie

RNG

A nezabudajte na doplnok jodu proti epidemii nedostatocne diagnozovanych hypoglycemii, v USA u zien odhaduju az 60% je hypoglycemicke, z coho len maly zlomok sa da dokazat dnesnym krvnym testom.

RNG

Vacsie davky vytazku z kaktusovej rastliny hodia gordonii s pridavkom teobrominu cacao naozaj potlacia apetit znacne. A mikrovlaknina glucomanan znacne znizi glycemicky index vsetkych jediel co s nou zjes. Je dokonca najnovsi dieteticky produkt pod menom Lipozene, co obsahuje na jednu davku 1500 mg glucomananu a je udajne velmi ucinny.A drahy, ja som si kupil glucomananovy prasok na vahu(bulk)
Ja ho beriem uz vyse mesiaca, a zda sa mi, ze je velmi ucinny na hladinu cukru v krvi, stabilizuje ju a tym zabranje skakaniu cukru a inzulinu, co vyvolava hyper a hypoglycemie a s hypoglycemiami sa viazajucu "zravost"
Ja som z toho neustaleho skakania hladiny cukru nakoniec dostal cukrovku, DM2 a tento glucomanan je najnovsie odporucany aj na DM2.

eam

Na Prime chodí relácia "Ste to, čo jete", tam tiež chlapík uvažoval nad zmenšením žalúdka, no keď mu vysvetlili čo to obnáša, radšej pristal na správnu výživu a šport.

Marka57

Ahoj Lolita8.
Ja mám tento istý problém a tiež by som rada zo svojou nadváhou skoncovala raz a navždy.Problémom je ,že nemám financie na tento zákrok.Už som sa informovala aj vo svojej zdravotnej poistovni,ale ma odmietli s takou odpoveďou že u mňa ide len o kozmetickú úpravu s mojim BMI 57.Na začiatku som chcela bandáž žalúdka,ale radšej by som brala plikáciu alebo resekciu žalúdka.Ja som sa o týchto zákrokoch informovala v B.Bystrici,ak môžem vedieť Ty kde a máš aj financie ,lebo ak máš tak nebudeš mať problém vybaviť to.

malaanka

lolita8
poď na druhú tému,kde chudneme skoro rovnako postihnuté a teraz jeden z nás o tom napísal aj na web.
Tá téma je "kto chce schudnúť 20 až 30 kíl....tak nejak
Nájdi si to a my ťa tam radi privítame.
Všetci sme prešli rôznymi dietami a nič nepomáha,len zmeniť celý životný štýl.
Nedoporučujem ti operáciu žalúdka.Moja mama má jednu tretinu žalúdka a (vyoperované pre nádor) a veru normálne ja a aj pribrala.Nič tým nevyriešiš,len si zhoršíš svoj zdrav.stav.
Poď medzi nás

maruska_123

operacia zaludka je blbost, zaludok sa ti ajtak potom zvacsi, natiahne, lebo urcite nebudes jest odrazu malo a zdravo...ty musis zmenit cely zivotny styl

na tvojom mieste navstivim dietologa, ktory ti pomoze zdravo schudnut, ale bude to trvat velmi dlho...

Lolita8

Zacalo to tesne pred mojou dvadsiatkou. Nasla som si super chalana a vo vztahu som sa citila velmi spokojna, tak som strasne zlenivela a zacala som nenapadne priberat 3-4 kilecka rocne. Nas vztah sa po 5 rokoch rozpadol kvoli mojej rastucej nadvahe. Leznze preslo uz 13 rokov a ja mam pri vyske 165 cm 107 kg.

Samozrejme, nebola som slepa, videla som, ze priberam, preto sa u mna vyvinul neustaly kolobeh obdobi>>>dieta/nedieta. Pocas diet som sa snazila co najpoctivejsie dodrziavat jedalnicek a vzdy som sa do toho pustala s optimizmom a vyhliadkou na zmenu, obcas az na hranici pricetnosti. Po skonceni diety (obcas uspesnej, obcas nie) prislo obdobie nediety, ktore trvalo az kym som svoju povodnu preddietovu vahu nedosiahla a neprilozila na nu 30-50%. Vyskusala som aj rozne tabletky na chudnutie, od spalovacov tukov, cez potlacace hladu, no na vsetko sa mi do par dni vytvorila tolerancia a nic neucinkovalo.

Superim so svojim zaludkom uz dlhe roky. Problem je v tom, ze sa v nom nachadza cierna diera, do ktorej pada vsetko jedlo, preto je temer nemozne naplnit ho.

Kvoli svojej nadvahe mi zoslabli kolena (kazde z nich som mala vyklbene a to pri nijak extra zatazovej cinnosti)a pretoze mam teraz velmi velke prsia, mam na strednych stavcoch chondrozu, cize zoslabnute, prilis pouzivane stavce. Chrbat ma bolieva zakerne iba vnoci, ked sa svaly uvolnuju, takze uz rok a pol spavam 4-5 hodin denne, pricom sa kazdu hodinu zobudim na bolest.

Drzala som snad vsetky diety sveta, pojedla more piluliek, snazila som sa namotat na mnozstvo cviceni a dopadlo to tak, ze sa na seba kazde rano divam do zrkadla a kricim: "Kto si, ty velryba a co robis v mojom pyzame???..."

Magy

lolita8 - mozno to bude trosku mimo temy ktoru zamyslas ty. ale mozes prosim opisat aspon strucne svoju anabazu s dietami a tym snazenim?
ja to myslim uprimne a vobec nie ironicky, pretoze tym by si urcite pomohla kope inych ludi tu, co len donekonecna vymyslaju kdejake lacne a rychle a najme "100% zarucene" sposoby, ako schudnut, a skoncili by ako ty.
urobis to prosim pre nich? vdaka.