Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zavidim naj kamaratke

Príspevok v téme: zavidim naj kamaratke
ZufalaZavist

Moja naj kamaratka - osoba, ktoru si velmi vazim, ktorej sa mozem zdoverit s hocicim, inteligentna, mudra, KRASNA...ano, KRASNA...narozdiel odo mna. Poznam ju odmalicka, spolu sme chodili na ZS a aj na strednu skolu. Chodime sa spolu zabavat, travim s nou dost casu. Lenze ked sa niekde objavi ONA, vsetci si vsimaju len ju, jej krasnu tvar, vlasy, dokonale zenske telo (presypacie hodiny, vyrazne plne prsia). Ja s mojou plochou hrudou a chalanskou postavou sa mozem akurat tak tak niekam strcit. Co sa tyka zabavy, nepatrim medzi sive mysky, rada sa zabavam na diskotekach, no vzdy sa vsetci tocia okolo nej, nech robim, co robim... ju si obzeraju, ju oslovuju v meste, jej chcu vniknut do pozornosti... citim sa pri nej fakt menejcenne. Cez vikend som bola v takom stadiu, ze som si uvedomila, ze pri nej doslova trpim. Ked si pomyslim, ze mam byt s nou na internate pocas studia na VS, beha mi mraz po chrbte. Zas budem pri nej trpiet a citit sa menejcenne...som zufala

dazdovka666

ehmmmm, no ono to dost casto byva tak, ze tie nastrocne krasavice okolo 30tky uz posobia znacne "opotrebovane" a z tych sivych mysiek vyrastu fakt ze kosti, takze snaz sa z toho nerobit velku vedu a viac si ver.

winki

Ja som tiež trpela pri dlhonohej chudej prsnatej blondíne mojej naj kamoske...po čase som sa dozvedela, že vlastne chalani chceli mna ale nebola som "Lahka korist" ako ona okolo nej sa krutili lebo bola taka radodajna podla nich. Skuste to brat aj z tejto stránky. vsetci leteli na nu lebo mna sa bali osloviť.

ka3na

som na tom ako skoricova :) tiez sa nase cesty rozisli ked kazda isla na inu vs na opacne konce SR.....a to mi pomohlo aj uvedomit si,ze nebola az taka uzasna ako som ju ja videla :)dokonca po case u mna klesla aj ako kamaratka :-/ nuz zdanie niekedy klame

george303

Pozri sa nato z jej stranky ?? Myslis ze jej je prijemne ze jej ludia zavidia ??
Ja uz som sa s tychto veci poucil a nerad rozpravam o svojich uspechoch ved naco otom rozpravat aj tak vsetci vsetko vedia .... Radsej spomenem to co som pokaslal a vsetci su spokojny :D

xy:)

mozes byt rada, ze vobec nejaku kamosku mas. ona moze za to, ze je krajsia ako ty? ved niektori su proste jednoducho sympaticki a oblubeni. je uplna hlupost riesit uspechy peknej kamaratky, zbytocna strata casu.

sydney

mala by si jej to povedat. tiez som nebola nekaka nadherna princezna na strednej a obcas zabolelo ked si ma nikto nevsimol, no caosm som zistila,ze kocky okolo mna,ktore sa snazili putat tu pozornost a okato ich kazdy balil, ony same mali snad vacsi komplex nez ja tou ich sutazivostou. mas blbe obdobie ale prejde to,predsa len je to naj kamoska nie? ak sa tak budes naozaj citit,ono to z teba ludia vycitia,treba sa usmievat a byt spokojny sam so sebou (aj ked je to fest tazke pri kamoske-super kocke). spomen si na tvoje plusy,co je na tebe pekne. a nezahadzuj kamaratstvo koli krase,nestoji ti to za to.

sweater*

ona ti nic nekomplikuje, sama si to stazujes tym ze mas male sebavedomie, to je cele, vacsina z vas zenskych aj keby vyzerali este v 70tich ako napr. haidy klum vydeli by ste sa spatne a to je cely vas problem koreniaci vo vasich komplexoch, takze sprav si poriadok v sebe a neobvinuj z toho druhych..

ATIDE/ESMERA

Ja Ti rozumiem, že sa pri nej cítiš byť menejcenná, skúste sa o tom porozprávať, či ona vôbec vie, čo cítiš, a ako by to asi prijala? Možno byť a milo prekvapil aa potešla, to vlastne nie je jej chyba, že Ty jej závidíš...obdivujem ťa, že si to dokážeš priznať, veľa ľudí, čo závidí, si to enchce pripustiť,a potoms a to len hromadí v nich a to nie je dobre...závisťou si ničíme vlastné životy, nie životy tých, tkorým tajne závidíme...Ty jej nemáš čo závidirť, sis vojská, soobitá, máš možno vlastnosti a veci, ktré ona nemá, a príde raz chalan, ktorý nebude chcieť ju, ale Teba, lebo do Teba bude zamilovaný a bdue Ťa chcieť takú, aká si, ak nei,t ak nestojí za to

ZufalaZavist

soffa: nevies, aky je to pocit prezivat to...to mam najradsej, ked do toho keca dakto, kto to nikdy nezazil/nepreziva... keby si bola presne na mojom mieste, tak pochybujem, ze by si sa citila prijemne!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.