Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neurologicke vysetrenie - problem s ocami

Príspevok v téme: Neurologicke vysetrenie - problem s ocami
Nika85

Som liecena na kratkozrakost, poslednu dobu mam vsak problemy s ostrostou a rozdvojenym videnim (pri citani vidim posunuty obraz). Po poslednej uprave dioptrii (-7, -6,5), a zistenom astigmatizme (-0,5 obe oci), problemy nadalej pretrvavaju. Podla ocnej lekarky je vsetko OK, mam ziadanku na neurologicke vysetrenie. Problemy zacali poslednym zapalom oci, ktory bol 2x prelieceny. Problem je v tom, ze nosenie okuliarov neznesiem pre problemy s ocami (palenie oci, namahanie) a preto nosim dlhodobo kontaktne sosovky. Tie vsak stale nemam s upravenymi cylindrami, nakolko ocny lekar stale nechce (pre mna z nepochopitelneho dovodu) mi tieto sosovky zabezpecit. Nosim teda povodne, a musim velmi silit zrak aby som text videla ucelenejsie. Po vybrani sosoviek a naslednom nasadeni okuliarov, mam nadalej pretrvavajuci problem. Doteraz som nemala ziadne problemy tohto typu, az posledny zapal sposobil tento kolotoc. Preco by som zrovna mala mat neurologicky problem, ked doteraz bolo vsetko OK? A hlavne pobavilo ma vyjadrenie ocneho lekara, ked vyjde neurol.vysetrenie v poriadku, ze si budem musiet zvyknut na taketo videnie. No dakujem pekne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neurologicke vysetrenie - problem s ocami - Fórum - ZDRAVIE.sk