prečo ľudia závidia až tak že...

Príspevok v téme: prečo ľudia závidia až tak že...
ada777

sú nepríjemní, ohovárajú vás, nerozprávajú sa s vami, sú debilní. Nové šaty, lepšie známky, noví priatelia, lepšia dovolenka, krajšie deti...máš niečo lepšie ako ja? nebavím sa s tebou! každý chce byť v niečom aspon raz najlepší, ale vždy sa nájdu nejakí debili, ktorí to nevedia predýchať...prečo??? Prečo je závisť až taká zlá a veľká!? Ako sa hovorí niektorí ludia vám budú zýávidieť aj počasie na pohrebe. Dobrá je závisť keď sa s druhým tešíte a chcete byt ako on, ale nie nadávať na neho, že je lepší...je toto len na Slovensku? mne sa zdá, že tu je toho viac ako inde...

lost

Nechcel by som touto chorobou trpiet, ak mam byt uprimny :D

Cely den len smirovat suseda, nadavat na neho a riesit nekonecne otazky, odkial na to ma :D

namiesto toho, ako bolo uz spominane, zdvihnut zadok a makat na svojej buducnosti..

soffa

samozrejme ze na Slovensku viac ludi zavidi a vies preco?lebo sedia doma na zadku a nerobia nic preto aby sa mali lepsie.Bola som par rokov v Uk a tam ludia nezavidia,lebo kazdy si moze dopriat.tu ludia nemaju na bezne veci,lebo malo zarabaju.ale ludia nevidia,ze nevidis rodinu rok,popripade 2.len vidia,ze mas na byt bez hypoteky,ze mas nove auto,ze chodis na dovolenku.Ja som si tym presla,ale mna take veci netrapia,este ich poprovokujem,ved kazdy ma pravo zmenit svoj zivot na lepsi,len potrebuje zdvihnut zadok z gauca,a nieco pre to urobit a hlavne obetovat.

ada777

Lost :) tak počúvať tie keci o tom aká som dobrá, pekná, že mám vš. čo chcem, dobré známky, rodinu, dovolenky ma už nebaví a následne ohováranie za to!...proste nechápem prečo si s tým nedajú pokoj a musia to furt riešiť. Keby vedeli koľko námahy ma to stálo...:( a teraz mi to ide niekto pokaziť sprostými rečami...

lost

daj mi tych kamosov, daj mi na nich kontakt :D
ja milujem ak ma niekto lepsie veci ako ja

a presne z tohoto dovodu, ze mi potom da pokoj..

odkaz im, ak ti niekto povie take reci, ze ty nemozes za to, ze je taky analfabet, ze na to nema ;)