Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedˇsa milujeme strašne kričí...

Príspevok v téme: Kedˇsa milujeme strašne kričí...
Sloniik2

Som ženatý 1rok,mám manželku mám moc rád,no náš intímny život je hlučný,hlavne manželka strašne jačí pri tom. Neviem,či ho nemám moc hruby/17/17cm,no kedˇho mám zasunutý,tak strčím i prst,tiež lubrikujem..dostane ale dosť rýchlo orgazmus a moc pri tom kričí. Je dosť sexchtivá a kríči ešte,ešte,neprestávaj... tak často príde na ňu chtíč i o 2hod.v noci,no to nám už susedia buchajú...ale hlavne ráno tie uškrny na nás už nemôžem zniesť/a padla i poznámka so smiechom...sused ešte,ešte,neprestávaj.../. Kedˇjej ako manželke dohováram,tak mi hovorí,že to ide z nej samo a spontánne...chcem počuť názory Vás žien...

lollito

Ta moja tiež jačí,až vrieska,ale čo narobím,len ju trošku vylýžem na kliťaku a už pušťa šťavičku a keď ju trtkám,tak by dodrápala všetko,kričí,jačí až kým jej všetko nenastriekam do pusy,potom ma saje až sa mi skrucaju prsty na nohách--potom je ticho.

J111

Podla mna to moze byt pravda, ber to tak, ze ju prilis vzrusujes:D Vsak mozes byt len rad.
Pokial Vam postel nevrzga, tak by to susedom podla mna nemalo az tak vadit. Aspon si zaspominaju:D

pan debil

Janek, vsak ty mas pravopis jak debil, nic v zlom, ale trochu na sebe v tomto smere popracuje, lebo tvoje pravopisne chyby su katastrofa.

AdamKrt

Este je jedna moznost, ako jej zapchat pri sexe usta. Bozkavat sa, robit jej poriadneho francuzaka. Vtedy kricat nemoze :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kedˇsa milujeme strašne kričí... - Fórum - ZDRAVIE.sk