Chcem spat svoje vlny

Príspevok v téme: Chcem spat svoje vlny
Emma.Wee

Ahojte Baby..
Chcela by som radu aby boli moje vlasy zase ako predtym. Mala som ich vlnite v jednom obdobi to boli az take vacsie kucery na celej hlave. A teraz ? ASi pol roka som sa s nimi trapila lebo sa prestavali vlnit a momentalne ich mam skoro rovne. Vobec sa mi to nepaci nechapem tomu a chcem svoje vlasy spat. Skuste poradit ci sa vam stalo nieco podobne a ako ste to riesili :) Velke DAKUJEM.

kukudel

ano dlouhe vlasy poznám ..Moja sestra tam je registrovaná .. izabela_izy .. a obcas tam chodíma j za ňu .. Ako sa tam voláš .super stránka,super rady.. aj ona by chcela velmi vlnite vlasy ale nic jej nepomáha .. Urcite tu hennu vyskusam :)

megi118

dám ti link-ale neviem či sa to smie sem dávat,ale asi nie.Nechcem robit problemy.Nechceš to poslat radšej na mail??

kukudel

megi : poznám,poznám a to sa mi práve na nej páči, že silikony neobsahuje, takže to je podla mna boba :D .. Inak máš viac vlnite tie vlasky ako zvycajne ? :D A dala by si mi link na obrazok toho krému ?

megi118

vieš čo?používam hennu asi rok-ani presne neviem,a som fakt spokojná,aj kolegyne si všimli,aké mám lesklé vlasy,čo ma teší,že to vidno.Pozri henna,nie je ako chemická farba,takže ak si budeš kupovat hennu,farby svojich vlasov,tak budeš velmi spokojná,nemusíš mať obavy.Nepoznáš stránku-dlouhe vlasy?Máš tam kopu info,aj sa tam možeš zaregistrovat,a vidiet fotky mnohých žien,či dievčat,čo používajú hennu-je tam kopa tém,aj fotky si tam možeš pridať.ja tam tiež sem tam chodím.Ale počúvni moju radu,používaj hennu-chemka ti len zničí vlasy,a tvoju snahu starostlivosti o ne.

megi118

inak vlasy už mám suché,a pekné vlnité,vyzerajú dobre-som spokojná.takže budem ten balea krém s radostou nakupovať.Poznáš dobre značku Balea??nevieš či obsahuje silikony???

kukudel

No veď uvažujem o tom je to určite najlepšia volba , ale bojím sa , bojím sa toho ako chytí , ako namiešať a tak :) ..
Inak , vyschli vlásky ?

megi118

ja si farbím,ale už používam hennu,to je prírodná farba,používaj aj ty.Budeš mať pekné zdravé vlásky,lesklé,a hlavne prirodzené.