Chcem spat svoje vlny

Príspevok v téme: Chcem spat svoje vlny
Emma.Wee

Ahojte Baby..
Chcela by som radu aby boli moje vlasy zase ako predtym. Mala som ich vlnite v jednom obdobi to boli az take vacsie kucery na celej hlave. A teraz ? ASi pol roka som sa s nimi trapila lebo sa prestavali vlnit a momentalne ich mam skoro rovne. Vobec sa mi to nepaci nechapem tomu a chcem svoje vlasy spat. Skuste poradit ci sa vam stalo nieco podobne a ako ste to riesili :) Velke DAKUJEM.

Emma.Wee

Dakujem baby ....no vlasy mam rovnako dlhe ako predtym plus minus par centy... pouzivam stale tie iste veci ..mam dvadsat rokov a vlasy som mala vlnite po otcovi ten je ako baran ....ale teraz uz nic ....skusim vase rady :)

fazula gula

vlny nie su preto ze vlasy su suche...tebe sa zda ze mas rovne vlasy ked si das nejaky hydratacny balzam pretoze obsahuju silikony ktore vlas obalia tym padom uhladzuju a tym su aj tazsie a vlny sa stracaju a je pravda ze ked su vlasy suchsie tak sa tocia viac lebo niesu zatazene silikonmi ale nato aby si mala brckave vlasy musis mat nato preddispozicie je to v dedicnosti a strukture vlasu... je mozne ze si zacala pouzivat nejaky pripravok ktory ti strasne zatazuje vlasy...skus sampon bez silikonov a balzam tiez...

megi118

urob si olejovy zábal-zahrej olej aby bol teplý,a daj si na vlasy,stači od polovice,po končeky.ja si to dám do sáčka a necham hodinu aj viac,skús,mne to pomáha.

škoricová

Nezačala si používať nejaké prípravky? Napríklad na hydratovanie vlasov? Pretože vlasy sú vtedy kučeravé, keĎ sú suché. Aj ja keď si dám nejaký hydratačný balzam, alebo masku, tak sa kučery trochu vyrovnajú. Najlepšie je nepoužívať nič, resp. ja používam sadu na kučeravé vlasy Balea z DM drogérie. Tá je super.

orina

Ahoj aj ja mam vlnite vlasy ked som ich mala také kratšie tak som bola uplne brčkava teraz mam vlasy do pol pása a asi tým že sú dlhšie su tažšie a vlny sa trochu natiahli takže už nemaam brčky ako ked som ich mala kratšie nemáš to tým že tie vlasy už máš dlhe??

Miska_O

ja som mávala rovné vlasy.. ako náhle som si dala melír sa mi vlasy zvlnili.. skús si vlasy prefarbiť, možno ich farba opäť zvlní :)