Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biostimulačný laser

Príspevok v téme: Biostimulačný laser
lenuška

ahojte má niekto skúsenosti s ošetrením pleti s biostimulačným laserom? mal by pomôcť aj pri akné, rosacei ale ja ho chcem vyskúšať na jazvy po znamienkach, čo mám na tvári už cca 3 roky, nie sú moc hlboké skôr veľké do šírky, čo ma trápi. píšte prosím vaše skúsenosti,ďakujem

Luc111111111

mne po akné zostali take cervene fliačiky, ktoré mi velmi pomaly blednu...pomohlo by to, ked je to biostimulacne?

delphia

moze byt. samozrejme ze vysledok zavisi od samotnych jaziev- ci su jemne, alebo hlbsie. ale urcite sa nasledkom opakovanej mikrodermabrazii zjemnia.

delphia

biostimulacny laser podporuje prekrvenie tkaniva, tym padom sa zvysi metabolizmus buniek a dochadza k rychlejsej regeneracii kozneho tkaniva, ma protizapalove a hojive ucinky. jazva je zahojene poskodenie tkaniva a biostimulacny laser ho nijak neovplyvni. na jazvy je vhodny iny typ lasera- CO2 laser, ktory ma ine fyzikalne ucinky nerz biostimulacny.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biostimulačný laser - Fórum - ZDRAVIE.sk