Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alternatíva chirrugickej ocele - škodí?????

Príspevok v téme: alternatíva chirrugickej ocele - škodí?????
bebedobreran

našla som nejaky druh ocele, konkretne je to ocel 316 L, údajne je vraj velmi pribuzna chirurgickej oceli. Nie je to bizuteria.

Nemíte s tým niekto skusenosti??? chcem si kupit z tejto ocele plug do ucha...ale neviem o tom nič..chcela som chirurgicku, ale ten plug, konkretne čo ja chcem, nie je z chirurgickej ocele...

Z tejto ,,alternativy,, teda ocele 316 L, mi nebude hnisať ucho???

system

zrejme oni sami nevedia co predavaju. Jasne kazdy reaguje inak. Niekomu nerobi dobre ani zlato. ja som si minule do dierky strkal spinku kovovu a nic mi nebolo :DDD

jankaaaaaaaaa

a niektorym ludom nehnisahu usi ani z bizuterie ani z nijakeho ineho materialu. takze vyskusaj a uvidis sama ako tvoje ucho nato zareaguje

jankaaaaaaaaa

no pravda, 316 je chirurgicka ocel. nepozerala som oznacenie, len som reagovala nato co si pisala. ak ocel raz nieje chirurgicka tak nieje. a nema take vlastnosti ako chirurgicka ocel. takze "velmi pribuzna" je blud
ale podla oznacenia to praveze chi. ocel je, ako pise system. takze v pohode to kup

bebedobreran

Ja som sa o tom informovala, rovno u prevádzkovatelov toho daneho obdchodu, kde som dostala odpoved, že to neni chirurgicka ocel, ale je jej velmi príbuzná. A že podla toho ako znašam ocel mi može ucho hnisať.

Jankaaaaaaa - no ten čo mám ja vybratý je ocelovy - príklad

sperky-eshop.sk

neni tam uvedene nič o slove ,,chirurgicka,, ...je to len ocel...

system

jezis, 316L JE chirurgicka ocel ! jedna z najkvalitnejsich. je to oznacenie o cistote kovu rovnako ako striebro ma 925 alebo 1000 tak chirurgicka ocel sa inac nazyva 316L. Staci si to napisat do googlu ;)

www.cedrik.sk

www.pekne-sperky.cz

jankaaaaaaaaa

chirurgicka ocel to neije, takze ja by som si to do ucha nedala. a ocelovy plug do ucha? kup si radsej zo silikonu, alebo z kosti.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

alternatíva chirrugickej ocele - škodí????? - Fórum - ZDRAVIE.sk