Zumba

lavender33

Zumba je tá najúžasnejšia vec na svete. Na začiatku som si nevedela zapamätať kroky, ale stačilo možno 5 cvičení a všetko som ovládala. Zumba krásne vytvaruje postavu hlavne v oblasti bokov. Je to jedno z najefektívnejších cvičení a nehrozí že Vás prestane baviť ako napr. stacionárny bicykel. Stačí odskúšať a uvidíte, ja mám úžasné skúsenosti :)
a Wurva na internete sú rôzne videá, aj s vysvetlením krokov takže cvičiť môžeš aj doma :)

ZUMBA

dakujem a ak sa mozem spytat aky je tvoj rezim dana lebo sa niako neviem rozbehnut mam 165cm a 70 kil cez leto som mala 60 tak viem ze nato mam len neviem ako zacat

wurva

ahojte.. tiez som rozmyslala nad zumbou, ale nevychadza mi to casovo..tak len doma cvicim na bicykli, svihadle...obcas nieco ine..za ciel mam schudnut z 57 aspon na 52..
natalka, mna by velmi potesilo a urcite aj velmi pomohlo, keby si sem napisala co a ako treba papat.. dakujem :-)

natalia123

ja som schudla uz po 2 tyzdnoch z 57 na 54. a cvicila som 2 x do tyzdna + raz do tyzdna som cvicila doma, alebo vo fitness na nastrojoch. Prve dva tyzdne som menej jedla, ale pravidelne 5, 4 x denne, vecer len zeleninu, vacsinou to bol mrazeny hrasok, milujem ho :) Teraz uz nechudem, vazim 53 kg. len si spevnujem postavu :) Kolko chces chudnut? ked chces poradim ti, co jest, alebo este nejake ine veci...