Menštruácia a správna životospráva.

ada777

Este stastie ze doma nemam chipsy inak by som bola schopna zjest aj teraz vecer skoro aj cely balik :/ ako minule toffife
tak tak tie chute proste nezastavis...treba to pretrpiet nejak vydrzat a potom sa budeme zase snazit o nejaku dietu pridu tieto dni a nic z toho teda u mna

devila

Aj ja som mávala také bolesti ale po pôrodoch sa mi zmiernili,nevravím že mi teraz nič nieje,bruško ma pobolieva,ale nie až tak ako predtým.Asi tým musí prejsť väčšina žien,len máloktorá bolesti nemá.Ale čo každá určite má,tak to sú tie nádherné chute :)

ada777

Tak to si mala teda stastie aspon si si uzila dovolenku! :) ja som mala minule také krce, ze som hodinu nevedela ani nohy zdvihnut som si myslela najprv, ze mi puklo slepe crevo...to bolo na vianoce (ze z prejedania) to nikomu neprajem az som plakala...

devila

Je pravda,že sme na nič múdre neprišli,ale aspoň sme si fajn pokecali,o našich "každomesačných problémoch" :))))

devila

Ja som si minulý rok nakúpila na dovolenku tampóny aj vložky,šli sme s deťmi ku moru a akurát cez ten môj cyklus.Brucho ma bolelo už pred odchodom.A ako som si tie "sersangy" nakúpila,tak som si ich aj priniesla naspäť,menzes sa nekonal:-)

ada777

presne tak, ako taka koza uz len podojit a vsetko pozrat :D
prave mi napadlo asi moja najhorsia kombinacia v zivote bola cibula s figovym lekvarom :( ooo boze! to bolo v lete na dovolenke + pol dna na izbe krce v podbrusku ako za trest!...

ada777

presne tak, aspon sa zasmejeme :D napr. dnes som isla MHD-ckou a krk som si isla vykrutit :D proste mne sa tam pacili hadam vsetci chlapi, ktorí tam boli to bolo nieco strasne :)) a este som pocula ze pred menzesom sa nam normalne zvacsia napr. uci aby mali obidve rovnaku velkost aby sme boli viac atraktívne :D
no a citit sa takto taky den asi by ma piclo :D normalne depky a PN ako napisala Maoam :D