Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pozvali ma do modelingovej agentury...mam skusit aj ked...

Príspevok v téme: Pozvali ma do modelingovej agentury...mam skusit aj ked...
etelka3

Ahojte :) v meste ma oslovil fotograf z elite model look a poziadal ma o poslanie fotky a aby som prisla na kasting. Mam to skusit, aj ked mam 18 a hlavu plnu ucenia na vysku? ide o to, ze byvam daleko od mesta, kde sa kona kasting, a nemam cas na fotenie, lebo sa ucim na velmi tazku vysku..a aj ked budem na vyske nebudem mat vela casu na take ako modeling...ale zase ked budem starsia budem si trieskat hlavu o stenu ze som to neskusila..poradite mi?

etelka3

Chcem ist na medicinu, je to moj zivotny sen...mam taku filozofiu, ze ked uz budem pracovat, chcem robit nieco dolezite..nikdy by ma nenapadlo byt modelkou(mozno ked som bola malinka, ale ako mi to navrhol, zacala som rozmyslat, boli by za to dobre peniaze a tak..ale teraz nemam na to naozaj cas, pridem zo skoly a som rada ze zijem..do polnoci sedim nad knihami a obavam sa ze na vyske to bude este horsie :D gumicka44:sedela som v meste na lavicke a cakala na bus :D vstavala som o 5 rano a vyzerala som vselijak.:D. prisiel dal mi vizitku, vysvetlil mi kto je co je a hovoril mi nech to skusim, ze ma tu uz dlhsie pozoruje a ze by som sa hodila na modeling :D

gumicka44

Hod si mincou :) nie preto aby minca rozhodla za teba ale ked budem vo vzduchu si uvedomis co naozaj chces.Moj osobny sen je robit modelku tiez mam 18 ale vztah ktory mi to nedovoluje a viem ze to NAOZAJ chcem robit lenze je to taka praca ze ak nevies ci to chces robit tak je to zbytocne.Keby som mala volu ucit sa a ciel elitnu skolu tak skola je istota.Modeling nie a nemozes robit vsetko na 100%.Musis vediet co chces robit TY.Zavidim ;)PS:Ako si ta vsimli? Cez net? teda ako ta pozvali?:)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.