Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomoc - Chlamydie

Príspevok v téme: Pomoc - Chlamydie
mimi6

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť, lekarka mi predpisala antibiotika na chlamydie, ktore sa prenasaju pohlavnym stykom, ale to sa urcite nestalo, tak sa chcem spytat, ci ma niekto skusenost s tym,ze dostal chlamydie aj inak ako pohlavnym stykom. A ci sa tie bakterie nevracaju a dokazu ich antibiotika znicit, pretoze tuzim po babatku ...Ďakujem

krado

mimi6 Uz som to písal, treba doverovat nasej matke prírode a to CHLAMYNYL STAR od firmy -odkaz odstránený-
Dalsie info a skusenosti rad predam.

mimi6

kamik dakujem za radu, ked to napchavanie sa tabletkami je hrozne, dnes som si kupila lactofeel nechala som v lekárni 10 eur, to je hrozne... tak dufam,ze to pomoze..

kamik 2222

Ahoj Mimi, kamarátka mala chlamýdie, brala antibiotiká ale súčasne jej lekárka poradila brať aj liek wobenzym,ktorý významne zvyšuje účinnosť liečby antibiotikami. Dôležité je, aby sa zabránilo opakovaným problémom.

mimi6

ešte som mala taky mierny vytok, ale dnes som ho nespozorovala uz, a podbrusko ma pobolieva trosku take tlaky, neviem ci to mam uz pripisovat tomu,ze mam kazduchvilu dostat menzes, alebo chlamydiam...
aj tebe meskava menzes?

delete

Mimi6 tie vaginalne globulky sa volaju macmiror complex 500
ako sa citis po dobrati antibiotik, lepsie alebo stale to iste? Lebo ja mam pocit, ze nic sa nezmenilo, podbrusko ma boli stale.

AlexSandra

Nerozumiem celkom vyjadreniam typu: ....mozes mu na 100% doverovat...

A v com, ze ex-priatelku neposlal na kompletne rozbory pred tym, nez spolu s nou mal prvy styk?

mimi6

delete, mrzi ma to ako si ich dostala ty...
ja mam podozrenie,ze som ich dostala v nemocnici, bola som tam totiz v novembri na operacii, tak si myslim,ze to bolo tym,alebo mozno na intraku,kedze tam byvam este.

Ja velmi tuzim po babatku dufam,ze sa nam to podari, povedala mi gynekologicky, ze neplodnost moze byt dosledok ak sa chlamydie zistia neskoro, tebe to zistili v akom stadiu? mne nepovedela ziadne konkretne hodnoty, ale kedze mi dala len jedno balenie na 10 dni, tak predpokladam,ze mi to nasla na zaciatku, lebo aj partner mal priznaky tak preto mi dala spravit ster aj na chlamydie, ktory bol pozitivny. :( a ako sa citis zle? bola si s tymi neziadaducimi priznakmi u lekara?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.