Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začervenanie na tvári pod ochlpením

Príspevok v téme: Začervenanie na tvári pod ochlpením
Durryy

Zdravím,

mám 20 rokov a v poslednej dobe sa mi nad ľavou stranou hornej pery začal objavovať ekzém. Koža je začervenaná a veľmi mierne opuchnutá. Vyrážka sa objavila nedávno, všimol som si ju vždy po holení. Nechávam si väčšinou narásť dlhšiu bradu, asi tak 1 cm. A následne sa potom oholím. Po poslednom holení som si všimol, že sa mi opuchnutie na istý čas stratilo, ale ako náhle som si nechal bradu zase narásť vyrážka sa pod nu vrátila.

natusa42

hm...neviem teda..ale moj priatel ma nieco podobne ...ale on to nema napuchnute,ani vyrazky...a ak vyrazky,len akne....a ako vies,ze je to ekzem ?nemoze to byt cosi ine ?neviem sice,co to ma on,on sam nevie,lebo u nikoho s tym nebol..ale dost blbo to vyzera,tiez to ma zacervenane velmi a aj sa mu supi koza .ale zase jeho to ani nesvrbí ani nepali,ani nič....takže neviem ...ti poradiť ...ale ..skús si dať na to sudocrem ...alebo ..niečo počítať na nete o tom:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začervenanie na tvári pod ochlpením - Fórum - ZDRAVIE.sk