Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky krem mam pouzivat?

Príspevok v téme: aky krem mam pouzivat?
j dh fhg ut

moja plet po ocisteni a umyti je normalna, trocha napnuta. nieje uplne vysusena, po par hodinach sa zacne na t zone trocha lesknut, teda plet sa premasti. ale nieje uplne mastna.
ak pouzijem rano krem a makeup, taktiez po par hodinach sa lesknem, no nieje to vobec nic strasne. prepudrujem, alebo utriem servitkou a je to ok.
mam rozsirene pory.
ide o to, ze ak pouzijem krem na zmiesanu plet, mam pocit slabej hydratacie a pri nanasani makeupu mi vidiet supinky. vlastne ten krem ako keby som si ani nedala. skusala som garnier essentials
vyborne mi sadla nivea hydra. mam po nej peknu zjemnenu makku plet. lenze mam pocit ze mi upchava pory. trocha viac sa po case z toho lesknem,a le vobec nie nejako exxtra.
skusala som garnier na suchu a citlivu plet. po tomtokreme sa mi zdalo ze sa mi robia komedony pocas dna.
tak neviem aky krem mam vlastne pouzivat

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky krem mam pouzivat? - Fórum - ZDRAVIE.sk