pocit ze sa zblaznim

Príspevok v téme: pocit ze sa zblaznim
hmmka

Dnes som si sla po obchode a z nicoho nic mi stiahlo hrud,nemohla som sa nadychnut..skoro som sa rozplakala,mala som pocit ze odpadnem alebo take nieco:( mam strach, ze sa zblaznim..alebo ze skoncim na psychoske...ostala som z toho uplne mimo..ani zaspat nemozem..je tu niekto taky, co sa zbavil takych pocitov a zije normalne aj bez liekov?

henyy

ked sa panicke zachvaty opakuju casto je lepsie navstivit psychiatra- psychologa...
on urcite zisti ci je to ,,vazne,, ci treba nasadit lieky alebo pomozu dychove cvicenia...
ako som spominala v predchadzajucom prispevku , mne pomohlo dychanie do sacku, a zistenie preco a kedy ...
ja som sa ho naucila ovladat.

henyy

ahoj... nemohlo ist o panicky strach ??

mne sa to uz tiez stalo... tiez horovy priebeh.
bola som doma, priatel zbehol dole do auta. slabe nohy, ledva som sa udrzala na nich. divny pocit v hlave, stiahnuty hrudnik, problemy s dychanim, triaska , strpnutie ruk a tvare , pocit ze zomieram. som sa doplazila k dveram esteze bol na ceste k bytu. mi zavolal zachranku, kym ma vysetrili to preslo. lekar v nemocnici mi diagnostikoval panicky strach.
mne vravel lekar toto - ked to pride na mna, nasledujuce 2 dni prislo 5x !!

mam dychat do sacku, pomaly. ozaj to pomaha. ked sa to bude casto opakovat treba ist psychiatrovi nauci spravne dychat popr predpise lieky. u mna sa to potom viac neobjavilo ale stale nosim sacok zo sebou :)
obcas mavam veru divne pocity ale vtedy myslim hned na nieco ine. to velmi pomaha. a velmi dobre je ked vies co ti sposobuje panicky strach !!! ja mam divny pocit na miestach kde je veeeela ludi. ale ked myslim na nieco ine je to ok...u psychiatra som nebola , lieky neberiem.