Nova znamost ziarli na EX

Príspevok v téme: Nova znamost ziarli na EX
Fero M.

Skuste mi poradit ak vas nieco napadne.

S ex som sa rozisiel pred pol rokom a rozisli sme sa v dobrom. Mozno nestandardne pre mnohych si raz za tyzden volame a iniciacia ide z jej strany. Som rad ak oocujem ze je v poriadku a ze pokecame aj z mojej strany... Ale nevyhladavam ju. Ak jej nedviham alebo neodpisujem tak ma pocit ze sa hnevam..

Vcera sa ma nova znamost teda skoro uz priatelka opytala ci som s nou volal a nevedel som neklamat tak som jej povedal ze ano a o com sme sa bavili, ale musel som ten datum kedy mi volala trocha prifarbit lebo som vedel ze by to nebondobre a vecer som mal vycitky z toho. Bola smutna aj ked som jej 1000 krat vysvetlil ze po 3 kolackach ju naspat nechcem a som snou a mam iny novy zivot..

Ako nemam urazit EX na ktorej mi zalezi ako na velmi dobrej kamaratke a ako neurazit a nedavat oricinu novej na ziarlenie?

Preco si musim vybrat? Nie je to veru jedniduche sklamat jednu z nich...

Fero M.

Ja neviem ale co som poznal dievcata tak malo ktora mala nejaky siroky okruh znamych a kamaratov tak ako chlap. No a ma naj ka.osku ale ta stale place ze nema peniaze a furt sa jej stazuje o jej muza s ktorym nezije, tak ak chce hovorut s niekym normalnym tak vola mne.
Co sa tyka toho psych. ak by ho chcela mat zadara tak musela by ist cez svojho doktora a cez zaznam v karte..

2bodka

Lulu, aby jej to doplo, musel by ju zrusit. Ale Fero asi nevie, ako sa da zrusit hovor :D - robim si srandu.

Podla mna aj Ferovi imponuje zaujem ex o neho. Aj ked by mal otvorit oci a uvedomit si, ze to nie je zaujem o neho, ale obycajne porkytectvo. Jednoducho nema komu, tak vola jemu. Sam to priznal. No pardon, ked clovek nema naozaj naozaj nikoho vo svojej blizkosti, ani jednu kamaratku, tak asi nie je uplne normalna. V tom pripade nestaci vysvetlovat, treba ZRUSIT HOVOR. Nie si povinny robit jej psychologa iba preto, ze nie je schopna najst si kamosku. Ak ma potrebu vykvakat sa zo svojich problemov, nech ti napise mail.

keksikova

Ahoj Feri, ja si tiez myslim, ze by si mal tie telefonaty s EX obmedzit - alebo lepsie povedane zastavit. Terajsiu priatelku chapem, ze jej to vadi...ani sa jej necudujem. Mna by tiez rozculovalo, ze si moj priatel volava s EX. Ta je predsa minulost, tak si nekaz terajsi vztah. EX musi pochopit, ze mas novu priatelku a ta musi mat vzdy prednost pred EX !!

Lulu2011

statny psycholog je zadarmo, ja by som na tvojom mieste, ak nevies urobit razny krok, skusila par krat povedat, ze nemas cas, proste zdvihnes telefon, povies, ze prepac mam len minutu ponahlam sa a keby sa velmi rozkecavala stopnes to, ked uvidi nezaujem v tvojom hlase jej to dopne

Fero M.

Tak ja mam potrebu sa jej ozvat tak raz za 3 tyzdne aj menej... Ona mi vola kazdy tyzden ake tak viem ako sa ma tak.. Chodila tam ale na vsetko treba peniaze vies ako...
Noo uvidime no co bude. Musim to nejak prespekulovat :-)

kamilla

Fero, ja sa ani necudujem, ze tvoja nova znamost ziarli, uplne ju chapem. Mne by to tiez vadilo, keby moj priatel udrzuje taketo nadstandartne vztahy s EX. Ved ste ste predsa rozisli a kazdy si mate zit svoj zivot. Ja mam pocit, ze EX sa k tebe chce asi vratit alebo co...inak nechapem, preto by ti volala stale. A myslim, ze tebe nie je az tak lahostajna... Ak ti ale zalezi na novom vztahu, treba uprednostit novu priatelku bez ohladu na to, ci sa ta stara na teba nahneva alebo nie. Ved je pre teba predsa dolezity novy vztah, nie??????? Kludne EX vysvetli, ze novej znamosti sa to nepaci, ze spolu volavate a hotovo....

Lulu2011

viac menej sa jej neozývas? to znamena u teba asi, ze sa ozyvas

nech si najde kamaratku, alebo ide za psychologom, nova priatelka by ti mala skocit na nohu, nech sa spamatas, ale myslim, ze casom budem aj to, mozno

Fero M.

No mate pravdu kazdopadne. Zrejme obaja este s tym nie sme vyrovnani a takto si nahradzame nejaku vazbu. Ja sa jej viac menej neozyvam a este teraz ked riesim inu tak ani nemam chut aj ked som rad ze ju pocujem a ako som vravel som s nou ken kamarat a nic jne od nej nechcem, aj ked ako ste vraveli njekedy mam pocit z jej strany ze o mna nechce prist.
Prisla o mna ako o priatela a teraz sa asi boji ze o mna koli sebe pride celkom a ona ani nema takeho kamosa alebo zbameho ako mna komu povie citlive veci z domacnosti a komu sa vyrozprava, postazuje, kto jej poradi.
Maju doma problemy a ja viem ze sa inac dalej neohnem a viem ze budete oisat ze ona ma nechala jej chyba a ze jej nemozem robit samaritana ale je to dakt tazke.

Viem ze som jediny komu vola ak ma zly den a ceni si to a takto ju teraz odkponut... Ale ak si to prehodim ze by to robila terajsia tak asi by som tiez ziarlil reda urcite..
Fakt tazke rohodnutie pre mna.... Najkepsie by bolo ak by jedna pochopila ze mi nemoze volat kazdy tyzden ale nech mi zavola ked sa fakt nema dobre, lebo stretavat sa nestretavame a terajsia pochopila ze je byvala byvala a to je vsetko...
Ale to je nemozne asi

henyy

ex je ex..mali ste pekny vztah,(asi) ale je to minulost.....!!!!!!!!!!!!!!!!!
uzivaj si novy vztah s terajsou priatelkou a pozeraj do buducnosti.
byvalu neptrebujes k zivotu ci ?
kebyze ma moj snubenec kontakt s byvalou asi by som ho zabila, a on mna takisto.. :)