Nova znamost ziarli na EX

Príspevok v téme: Nova znamost ziarli na EX
Fero M.

Skuste mi poradit ak vas nieco napadne.

S ex som sa rozisiel pred pol rokom a rozisli sme sa v dobrom. Mozno nestandardne pre mnohych si raz za tyzden volame a iniciacia ide z jej strany. Som rad ak oocujem ze je v poriadku a ze pokecame aj z mojej strany... Ale nevyhladavam ju. Ak jej nedviham alebo neodpisujem tak ma pocit ze sa hnevam..

Vcera sa ma nova znamost teda skoro uz priatelka opytala ci som s nou volal a nevedel som neklamat tak som jej povedal ze ano a o com sme sa bavili, ale musel som ten datum kedy mi volala trocha prifarbit lebo som vedel ze by to nebondobre a vecer som mal vycitky z toho. Bola smutna aj ked som jej 1000 krat vysvetlil ze po 3 kolackach ju naspat nechcem a som snou a mam iny novy zivot..

Ako nemam urazit EX na ktorej mi zalezi ako na velmi dobrej kamaratke a ako neurazit a nedavat oricinu novej na ziarlenie?

Preco si musim vybrat? Nie je to veru jedniduche sklamat jednu z nich...

škoricová

Bývalá už dostala svoju šancu. Začni odznova s novou priateľkou. Ona musí zmiznúť z tojho života. Nová známosť za to nemôže teraz vždy trpieť.
Priateľstvo medzi mužom a ženou neexistuje. Ak ti vkuse volá, ešte chce riešiť. Ale ty musíš vedieť, kde sú hranice.

alenka_maxova

mimo ineho, za co by sa mala ex priatelka urazit? Za to, ze mas svoj zivot a ze ona uz donho nepatri ako kedysi? Ak sa urazi, je to len dalsi signal toho, ze na teba este nezabudla. V tom pripade je vylucene priatelstvo, ak chces mat dobry vztah s terajsou priatelkou

alenka_maxova

vravim ti Fero, priatelstvo medzi tebou a ex moze existovat, preco nie...Ale v tom pripade musite byt obaja naozaj velmi vyspele osobnosti, uvedomele...osobnosti, ktore k sebe necitia nic ine ako len obcasnu "tuzbu" si napisat "ako sa mas". Ja sa napriklad s ex priatelom stretavam obcas, obcas si napiseme, ale zvysok mojho zivota ma ani len trosicku nezaujima, co robi, kde je a ako sa ma. Prosto ten clovek je pre mna v rovine "kamos". Nemam s nim prerusene kontakty, ale zeby sme si telefonovali? To eee...to uz zavana tym, co som ti napisala nizsie. Prosto tym, ze to jeden z vas nema ukoncene v hlave :)

megi118

presne ako napísala insertik-je to minulosť-urob hrubú čiaru-ak máš novú známosť nekaz si to,a ak ľúbiš bývalú tak buď s ňou-ked jej píšeš a komunikuješ s ňou vyzerá to,ako by si jej ešte dával šancu.
venuj sa novej láske,a bu´d s ňou šťastný,tak sa bez zábran môžte venovať jeden druhému.
a ešte daj si otázku-čo by si robil na mieste novej priateľky,či by sa ti to páčilo.pekný deň.

insertik:)

Mily fero moj priatel robi to iste volava si s EX a ano vadi mi to ,nechcem mu to zatrhnut prikazom chcem aby to urobil sam. Tak ako tu hovorilo viacero ludi musis sa rozhodnut ....vsetko je na tebe . Moj to robi uz asi rok a ak to bude nadalej takto pokracovat,necudovala by som sa aby JEHO EX prisla k nasmu svadobnemu stolu...predstav si ze by ti to robila tvoja priatelka,ako by si sa citil??? ak lubis byvalu chod za nou ak lubis terajsiu vzdaj sa minulosti uplne a bud stastny s tou pravou. Načo 2 ženy ? ....naozaj Fero ,ani sa nenazdas a stratíš všetko :///

Fidelity

ja mám len jednu radu a je to vec, ktorá od terajšej priateľky príde onedlho ako ultimátum - tak už si konečne vyber.
pretože podľa mňa by bolo tebe asi najlepšie, keby si s ex udržiaval tento - pre mňa - chorý kontakt (ako niekto napísal, čo má minulosť spoločné s prítomnosťou?) a zároveň, keby to tvoja potencionálna priateľka absolútne neriešila (btw. to by bola pekne sprostá)..
takže sa rozhodni, čo a kto ti za to stojí a kto nie.. než prídeš o všetko a zostane ti len tá tvoja otravná "neviemčochcem" ex

jaaa83

kazdy z nas ma nejake/nejakych byvale/ych a inteligentny clovek ti popraje vsetko dobre v zivote a necha ta ist...a nie zasahuje (aj ked mozno nepriamo) do novych vztahov.

jaaa83

a co jej chces povedat?ved ona o novej priatelke vie a ajtak neda pokoj :))),proste to nechape alebo sa robi sprosta,ze nechape alebo ti chce umyselne zasahovat do vztahu a dokazat aj novej priatelke,ze stale ma na teba vplyv.no a ak sa chce vratit,tak potom to uz je len a len na tebe,musis byt rozhodny,musis vediet,koho lubis.

Fero M.

No oukej nablizsie jej to poviem ze co a ako a dam si uz na to pozor nechcem klamat a nikdy som ani neklamal a nechcem teraz prist o tu terajsiu. Tak drzte palce :-)

jaaa83

mozno to tak nie je,to len moj pohlad na vec..
ale dajme tomu,ze spalis mosty s byvalou a zacnes riadny vztah s terajsou,ta byvala sa podla mna s tym lahko nezmieri a tym padom tam vzdy bude ista neprajnost z jej strany.