cvicim,stravujem sa zdravo,ale priberam!

Príspevok v téme: cvicim,stravujem sa zdravo,ale priberam!
nikki999

Ahojte ! ja som uz strasne zufala ! aktivne sportujem uz asi 3 roky, naj aktivnejsie od minuleho februara, ked som zacala behavat.... strasne ma to bavi a neviem si predstavit den bez behu.. jasne ze to musim striedat aj s inymi aktivitami, lebo telo si uz zvyklo .. mne nikdy neslo o chudnutie, snazim sa zit zdravo a velmi mi to pomaha na bolest hlavy, ktora ma trapi uz dlhe roky ! vzdycky som mavala 55-56 kg na vysku 175 cm.. a teraz ? za posledny mesiac som pribrala 4!! zdoraznujem 4kg !!! preco ??? inac vazim sa raz za dva mesiace, akoze vobec ma to netrapilo, ale vsimla som si na nohaviciach ze nieco nie je v poriadku a postavim sa na vahu a parada !! asi mam zly jedalnicek ?
r: 4PL ovsaky ( robim si taku zmes ze si zmiesam balenie ovsakov s kokosom, hrozienkami, lanovymi semiackami), jogurt-ziaden nizkotucny ale ani nie total smotanovy... a k tomu si davam ovocie, teraz napr. jablka, pomarance take dva- tri kusky... / knackebrot 3 ks s kuracou,morčacou sunkou-kupujem si taku s 96% podielom mäsa, koopa zeleniny, syr ( inac v poslednom case som si zacala vyrabat domaci kravsky syr a jem ho vo väcsom mnozstve-nemohlo mi to sposobit priberanie? )
d: ked boli sladke ranajky, tak si dam napr. polku cottage s paprikou, ked neboli sladke tak si dam jogurt/acidko plus kus ovocia
o: co si navarim, väcsinou ryza s niecim, zemiaky zapekane so zeleninou, rozne placky,tofu, kuracie, ryby, proste hocico, ale nic vysmazane ani mastne !
o: jogurt/acidko
potom nasleduje moje kazdodenne cvicenie-vacsinou beh 8km... raz do tyzdna aj posilnovanie s vlastnou vahou prip. cinkami. alebo aj orbitrek ...
v: po dvoch hodinach bud cottage so zeleninou-cely kelimok, alebo parena brokolica s nizkotuc.syrom, parena zelenina s tuniakom, tvaroh...

pijem 3l vody plus liter nesladeneho caju...

tak co robim zle ????? uz nechapem..

Nikki999

Lulu2011: tak ja som dnes zacala s vlnením :) nasla som si na nete viac verzii, konkretne jedalnicky pre zeny, aj ako si obmienat jednotlive jedla.. tak zatial sa to da.. vcera som sa prejedla bohuzial, dnes som tym chcela zacat..
r: tri bielka
d: 100 g tvaroh
o: prsia plusz surova zelenina
o: 100 g tvaroh
hodina beh
v: 100 g prsia na vode plus zelenina...

a zajtra to iste :)

Lulu2011

je to asi malo..chcem zaradit este napr. hrusku, ci mmrkvu medzi jedlami nech mi vyjde aspon 5 jedal denne, ten bifidrink dost zasyti a dam si k nemu jeden suchar, nie som hladna po nom, ale ja osm nikdy neranajkovala necitim hlad rano, takze s tým nemam problem

tiez chcem ist zajtra na prsia, v Bille mali predrazene pojdem do masiarne nieco cez 4 eurá stoja a musim najst vahu na potraviny...nech neprekrocim tu davku 100 g

nikki999

Lulu2011: aha, mne strasne chutia tie zavinace.. samozrejme, pecivo si uz vecer nedavam :)

a nemyslis si ze jes strasne malo ? napr. ranajky bifidrink ? mna by to zasytilo max na hodinu :D a co s tymi sacharidovymi vlnami ? ides do toho od pondelka so mnou ? :) ja si zajtra nakupim tvaroh a ryby a prsia a idem do toho :)

Lulu2011

ja sa chystam na tie vlny mozno od zajtra, alebo od pondelka, len trosku obmenim asi jedalnicek, keby mi to bolo prilis rovnake

Lulu2011

ked si das k zavinacom zeleninu preco nie...ale pecivo uz nie

ja som dnes mala podobny jedalnicek ako vcera, co ma mrzi, ze som si dala cestoviny vecer co su sacharidy, ale zase vela ich nebolo

ranajky: bifidrink

obed: tofu na paradajkach a pore

vecera: bezlepkove cestoviny s cottage syrom a tuniakom

inak vobec necitim hlad co je super, lebo som sa bala strasne co s chutou na sladke, kedze som zavislacka

nikki999

takze .. nakoniec som sa rozhodla, ze vyskusam tie sacharidove vlny ! som zvedava, co to spravi so mnou :) este nemam nakupene vsetky suroviny a mam navarene na dva dni, takze zacnem od pondelka.... dufam ze to bude mat nejaky efekt a aspon vyskusam aka som silna ! este nikdy som nedrzala ziadnu dietu :D

Lulu2011

nikki - vsak to je parada, ze doma takto cvicis :)

obedovala som tofu, uvarila som si ho na paradajkach, mrkve a pore, pridala osm trosku kari a kvapku sojovej omacky a teraz mam chut na colu :)))) dalsia moja nerest...ale nekupim si

nikki999

Lulu2011: neviem, mna to strasne zacalo bavit :D sama si varim uz asi 3 roky..

ja som si uz zariadila domace fitnesscentrum :D mam super bezecky pas, orbitrek, taku posilovaciu vezu, nieco na brucho, fitloptu, bosu, gumu na cvicenie, rotanu.. a to je asi vsetko :D byvam na dedine, takze vela moznosti chodit do fitka nemam :( ale keby som mala urcite by som tam chodila radsej :)

a co si obedovala ?

Lulu2011

nikki - no presne, z jednej kocky je jeden riadok, z jedneho riadku 2-3 a nakoniec ostane len obal :D no ty si aktivna ked aj pecies v takom mladom veku :))) ja som vtedy este ani varit nevedela, uz konecne obedujem a som strasne rada, ze som skoncovala s nezdravym stravovanim snaaad :)))

chodis do posilovne, alebo aerobik atd?